ציפוי חלונות נגד שמש, נסיעה נעימה גם בקיץ

ציפוי חלונות נגד שמש

גם לכם השמש מציקה בזמן הנהיגה? עושים פרסה ומסתנוורים מקרן חצופה שחודרת לרכב? הגיע הזמן לעצור את זה. ציפוי חלונות נגש שמש תאפשר לכם נסיעה נעימה גם בקיץ, מתחת לשמש הקופחת וקרניה שחודרות לכל מקום.

קיימים מספר שיטות לציפוי חלונות הרכב והשחרתם על מנת למנוע את חדירת השמש לרכב. הראשונה היא באמצעות מדבקות שחורות המודבקות באופן מקצועי לחלונות הרכב. השיטה השנייה עובדת באמצעות לייזר וכבר נרחיב על השיטות, היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

ציפוי חלונות נגד שמש

ציפוי על ידי מדבקות – השיטה אולי היותר נפוצה בגלל שהיא מוכרת יותר, היא שיטה זו. תהליך ציפוי החלונות בשיטה זו, הוא קצר יחסית, לכן גם מחירו זול יותר. עם זאת, הוא מגן על הרכב שלכם בצורה מושלמת מהתחממות וחדירת קרניים מסנוורות שעלולות להפריע לכם בנהיגה.

השחרה באמצעות לייזר – שיטה זו היא בהחלט חדשנית יותר, לכן היא גם טובה יותר. ההשחרה באמצעות לייזר, הינה עמידה ליותר זמן ומגנה על הרכב שלכם אף יותר ממדבקות. עם זאת, מחיר השחרת חלונות יקרה יותר מציפוי חלונות מכיוון שמדובר בתהליך ארוך מעט שדורש חומרים יקרים יותר.

עלות ציפוי חלונות

כאשר אתם הולכים לעשות ציפוי חלונות נגד שמש לרכב שלכם, כדאי שתדעו מהו המחיר אותו תידרשו לשלם.

כמובן שהמחיר אינו קבוע והוא נקבע על פי סוג הרכב, הגודל ומספר החלונות אותם אתם רוצים להשחיר.

עלות השחרת חלון בודד הינה בין 100 ל – 150 שקלים.

שמשה אחורית בין 150 – 300 שקלים.

השחרת חלונות הרכב כולם – 500 – 800 שקלים.

ציפוי חלונות הרכב מאפשרת לכם נסיעה נעימה גם בקיץ וגם מונעת את התחממותו. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »