סובלת בעת קיום יחסי מין מה כדאי לעשות?

כאבים בעת קיום יחסי מין

אחד הנושאים שמעטים הנשים שמדברות עליו אם את סובלת מכאבים בעת יחסי מין ואת אינך מרגישה נח במיוחד כאשר את עושה זאת. 

את לא לבד יש שם לבעיה שלך ונשים רבות סובלות ממנה חוץ ממך לבעיה הזו תתפלאי יש שם וקוראים לה וטיבוליבוליטיס. במאמר זה נדבר על פתרון לבעיה: 

את לא לבד: 

10 אחוזים מהנשים סובלות מהבעיה הזו היום בניגוד לעבר רופאים רבים מצאו כי הכאב הוא אינו נפשי כפי שחשבו עד היום אלא יש לו סיבה גופנית. ולכן יש צורך לפנות לרופא מומחה על מנת לאבחן את הבעיה הזאת. 

מהו ויטיבוליבוליטיס ? 

הוא כאב בעת יחסי מין כאב שמבוטא בעת צריבה עזה כך שאי אפשר להצליח לקיים יחסי מין כלל.

 רבות מין הנשים עוברות רופאים רבים עד שהן מצליחות להגיע אל האבחנה הזאת אך הדרך הקלה ביותר לפתרון הבעיה היא לאבחן אותה.  האבחנה היא קלה במיוחד מכניסים מעין מטוש לפתח של נרתיק האישה ומיד מרגישים בסיבי העצב הרבים הגורמים לתחושה זו. 

האם לא קיים פתרון לבעיה? 

קיימים שתי פתרונות לבעיה הפתרון הראשון ניתוח וסטיבלוטיס הפתרון השני טיפול פסיכולוגי משולב עם פתרונות אחרים.

ניתוח: טיפול הזה אמנם גורם לתאי העצב הללו להיעלם אך יש בו מגוון רחב של חסרונות : קשה מאד להשתקם מין הניתוח, כאבים לאחר הניתוח אך עדיין רבים מהרופאים ממליצים על פתרון של בעיה זו. 

טיפול נפשי : מדובר על טיפול נפשי שעושה שימוש בפסיכולוגיה בד בבד הטיפול עושה שימוש עם מרחיבים מיוחדים הם אינם מרחיבים את הנרתיק אלא הם גורמים לכך שהאישה תוכל להרפות מין הכיווץ הפנימי וכך להצליח להחדיר את האיבר מתי שצריך כמו כן תוך כדי הטיפול יש גם עיסוי עדין של האזור.

לתיאום פגישה עם פרופ' יעקב בורנשטיין – מומחה לרפואת נשים >>>

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »