ספירולינה יתרונות

ספירולינה יתרונות

ספירולינה היא אולי האצה המדוברת ביותר כיום. אבל היא לא סתם אצה, אלא סופר פוד של ממש. תרבויות קדומות כגון האצטקים התייחסו אליה כאל מזון האלים וניתן לציין הרבה מאוד ספירולינה יתרונות – שלכל אחד כדאי להכיר. 

  1. המון חלבון אמיתי מהצומח 

במשך שנים נהגו לומר לנו שאין תחליף אמיתי של חלבון, שמי שרוצה חייב מוצרים מהחי. נכון, פותחו כל מיני תחליפים, אבל זה לא היה זה. אז מתברר כי בראש הרשימה של ספירולינה יתרונות נמצא הנתון המדהים – באצת ספירולינה הטרייה יש כל כך הרבה חלבון, ששם בצל אפילו את הסטייק שחובבי הבשר אוהבים להלל.  

  1. המון נוגד חמצון רב עוצמה 

הצבע הכחול העז של האצות או הצבע הירוק כחלחל של חלק ממיני הספירולינה מעיד על יתרון נוסף: נוגד חמצון. לא לחינם אנו מציינים זאת במקום גבוה ברשימת ספירולינה יתרונות, שכן זהו חומר מנטרל רעלים חזק מאוד. 

  1. עם ספירולינה אין אנמיה 

סובלים מעייפות או אנמיה (חוסר דם)? לכאורה לא קל למצוא מקורות טובים מספיק לברזל, ללא בשר. אך זו עובדה, בתוך כפית ספירולינה תמצאו כל כך הרבה ברזל, הרבה יותר מאשר בחופנים על גבי חופנים של עלי תרד טריים. בדקו תחליפי בשר באתר סימפלי גוד.

  1. משפחה שלימה של ויטמינים ומינרלים

משפחת הספירולינה עשירה מאוד כמעט בכל משפחת הוויטמינים החיוניים לאדם. קצרה כאן היריעה לפרט על כולם, משום שכמעט כל ויטמין שאנו זקקים לו – טמון בפנים. ואם זה לא מספיק, אז יש גם המון מינרלים ובקיצור, מכל טוב. 

  1. זמינות ביולוגית גבוהה

לגוף האדם מאוד נוח לעכל ולפרק את כל המרכיבים המזינים מתוך האצה. כשזה קל לעיכול וכל כך בריא, זהו המזון שהוא גם תוסף תזונה מושלם. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »