ריח של שתן בשירותי בית ספר

ריח של שתן בשירותי בית ספר

מקומות שמשמשים ציבור נוטים לצבור לכלוך וריחות לא נעימים. זו אכן הסיבה לכך שיש אנשים שתמיד יעדיפו להימנע מביקור בחדר השירותים בבית הספר או במקום ציבורי אחר, ולהסתדר בבית. אבל בכל זאת חייבים לדאוג לפתרונות לנטרול ריח שתן, ולוודא כי חדרי השירותים בכל מבנה ציבורי שהוא נקיים ונעימים. כך שבעת הצורך יוכל כל אחד מהנוכחים במקום להיכנס לחדר ללא חשש ובלי תחושות של גועל ורתיעה. כי אם המקום מתוחזק היטב, וצוות של עובדי ניקיון מבצעים את העבודה בצורה רציפה, המקום אמור להיות נעים ונקי.

ומה עושים אם ריח לא נעים דבק במקום?

אמנם ניקיון הוא ערך יומיומי חשוב ובעל נחיצות רבה. אבל לא פעם נוצר מצב בו ריחות לא נעימים הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהמקום. זה יכול לקרות בשירותי בית ספר ובעצם בכל מבנה מוסדי. הריח הרע הזה הופך להיות סימן ההיכר של המקום, וגם אם תעצמו עיניים תזהו שנכנסתם למתחם המדובר. לפעמים גם לא עוזר ניקיון יסודי וקרצוף מסיבי. הריח נמצא כאן בשביל להישאר, והוא לא מגלה סימני כניעה. מה עושים במצב כזה?

פירוק מולקולות הריח

במצב כזה נכון יהיה למצוא פתרון מתקדם וייחודי. כזה שמתאים בדיוק עבור מצבים כאלו. כי אם ניקוי מסיבי ושפשופים חוזרים ונשנים לא עוזרים בנטרול הריח. זה סימן שיש להתאים למקרה טיפול מותאם ספציפית. טיפול כזה שנועד לטפל בגורמי הריח בצורה ישירה. כי אם ניקינו בצורה יסודית, המקום נקי. רק הריח עודו עומד לנו לרועץ. ולכן אם נמצא דרך לפרק את גורמי הריח הרי שהתוצאה תהיה נטרול טוטאלי של ריח השתן בשירותי בית ספר.

תכשיר מיוחד לנטרול ריחות

ואכן, מול המציאות הזו של התמודדות בלתי אפשרית עם ריחות לא נעימים, פותח מוצר ייחודי שהמטרה שלו ברורה – פירוק מולקולות הריח ושינויים, כך שהם יפסיקו להפיץ את הריח הלא נעים. למעשה החומר משנה את מבנהו ומתפרק לאחר מכן. וחדרי השירותים בבית הספר לא יהיו מאופיינים עוד בריח חריף של שתן שאי אפשר להיפרד ממנו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »