הצרת היקפים ומיצוק פנים – פתרונות שמתאימים לכולם

לכולנו או לפחות לרובנו, יש חלום להיראות באופן מאוד מסוים. לא תמיד אנחנו יודעים כיצד להגשים את החלום שלנו. בשנים האחרונות, קליניקות רבות החלו להתאים את הטכנולוגיה להיצע הנדרש ותוכלו גם אתם ליהנות מהצרת היקפים ומיצוק פנים וכן מטיפול מזותרפיה לפנים.

הצרת היקפים ומיצוק פנים – פתרונות שמתאימים לכולם

מהטכנולוגיה היותר מתקדמת, קיבלנו את המתנה הכי גדולה והיא היכולת שלנו לעשות בגוף שלנו מה שאנחנו רוצים מבחינת מראה ואסתטיקה. אם זו הצרת פנים או שאיבת שומן ללא ניתוח – מהיום, תוכלו להתאים את הטיפול המתאים לכם בכמה מפגשים קצרים אצל הרופא.

איפה אפשר לעבור ניתוח פלסטי

הפופולריות של ניתוחים פלסטיים ממשיכה לעלות; בשנת 2021 למשל, בוצעו 17.5 מיליון הליכים כאלה בעולם, עלייה של 2 אחוזים לעומת 2020. בתוך מספר זה, שאיבת שומן מייצגת קרוב לרבע מיליון מקרים ועלייה של 5 אחוזים לעומת השנה הקודמת. 

להלן, כמה דברים חשובים שכדאי לדעת על הליך הניתוח הפלסטי הפופולרי והנפוץ הזה.

מהי שאיבת שומן מסורתית?

שאיבת שומן, היא הליך כירורגי המפרק ומסיר את שכבת השומן התת עורית (שומן הנמצא ממש מתחת לעור) בחלקי הגוף אשר ידועים לשמצה ועמידים בעקשנות לדיאטה ולפעילות גופנית. זה לא הליך הרזיה; במקום זאת, זוהי דרך מעולה להסיר כיסי שומן שאינם מגיבים אצל אנשים בריאים.

היכן מתבצעת שאיבת שומן?

אזורים נפוצים בגוף, בהם מתבצעת שאיבת שומן:

  • סנטר כפול
  • עורף הצוואר
  • תחתית הזרועות העליונות
  • ירכיים חיצוניות
  • אזור רצועות החזייה
  • בטן
  • שדיים זכרים

אזורים שכיחים פחות, כוללים את הקרסוליים, הירך הפנימית והגב העליון. האזור האופטימלי עבור כל אדם הוא ייחודי, שכן כל אדם מגיב לתזונה ולפעילות גופנית בצורה שונה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »