האם כדאי ללמוד רפואה בחו"ל? וכיצד תל אביב מדיקל קולג יכולים לעזור לכם בכך?

אחת ההתלבטויות אשר לא מעט צעירים וצעירות נמצאים בה היא, לאיזה מוסד אקדמי להירשם בשביל ללמוד את המקצוע בו הם מעוניינים לעבוד בעתיד. במרבית המקרים, הבחירה שעומדת בפניהם, היא בין מוסדות שונים בישראל. זו הבחירה הפשוטה, הנוחה, מדובר באופציות הראשונות והעיקריות שלהם. 

אך יש לא מעט צעירים וצעירות שדווקא מתלבטים בשאלה זו מהיבט אחר, האם ללמוד במוסד אקדמי בישראל או בחו"ל . דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בהקשר של לימודי רפואה (לימודים בהונגריה, למשל). על פניו היינו יכולים לחשוב שמרבית הצעירים והצעירות הישראלים רוצים ללמוד בישראל. גם אם זה נכון, עדיין חלק גדול מתלבטים בשאלה זו ולבסוף בוחרים ללמוד בחו"ל. אנחנו ננסה להבין בחלק הבא של המאמר, האם זה כדאי להם. 

האם כדאי ללמוד בחו"ל או לא?

השאלה, האם כדאי ללמוד רפואה בחו"ל או לא, מבוססת על כמה נקודות,. ראשית, האם הרמה בחו"ל טובה כמו בארץ, זה כמובן עניין של בחירה במקום הנכון. יש מקומות שהרמה גבוהה, יש מקומות שהרמה פחות גבוהה. מה שבטוח הוא, שכל סטודנט חייב לעבור מבחנים בישראל בשביל להתקבל לבתי חולים בארץ.

לייעוץ נוסף בנושא:

https://telavivmedicalcollege.co.il/

שנית, האם הדרישות לקבלה בחו"ל נמוכים ונוחים יותר. ברמת העיקרון, זה תלוי במקום, אך מאחר וקיים מבחר גדול יותר בחו"ל, אז באופן טבעי הרבה יותר קל למצוא מקום שיתאים לנו. 

שלישית, עולה שאלה, האם מבחינות הכנות וכדומה זה משתלם. בשביל זה בדיוק יש מקומות כמו תל אביב מדיקל קולג', שמספק את כל מה שצריך בשביל להגיע מוכנים ללימודי רפואה בחו"ל. מעבר לכך, החוויה של לימודים בחו"ל היא מיוחדת במינה ולכן זה משתלם מאוד.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »