גומיות התנגדות – תרגילים מומלצים למתחילים

גומיות התנגדות

אם אתם רוצים להתאמן ולהחזיר את הכושר לגוף שלכם, גומיות התנגדות מקצועיות הן דרך מצוינת. ראשית, הן קלילות. הן לא תופסות מקום בבית כמו מכשיר כושר כל שהוא, הן זולות, אתם יכולים לקנות כמה סטים של גומיות ולהתאמן אתם כל הזמן.

הגומייה נקרעה? לא נורא, קונים חדש. בנוסף, אתם גם יכולים להתאמן אתה על כל הגוף. פלג גוף עליון, רגליים, ישבן, זרועות, ממש הכול. כמובן שצריך ללמוד איך לבצע את התרגילים בצורה מדויקת, אולם אחרי שהבנתם את הרעיון, אתם לגמרי יכולים לסדר לעצמכם שיגרת אימונים ולחטב את הגוף שלכם מהבית.

אז מהן התרגילים המומלצים ביותר עם גומיות התנגדות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

גומיות התנגדות – תרגילים מומלצים:

גומיות התנגדות דופה הן כלי פופולרי לאימון ביתי או אפילו במכון כושר כדי לעשות חימום כמו שצריך ולהזרים דם בשרירים לפני תחילת האימון. 

כאשר אתם רק מתחילים להתאמן, חשוב להיכנס לשגרת האימונים בצורה הדרגתית ולא מייד, שכן כניסה ועומס על השרירים עלולה לפצוע אתכם ובסופו של דבר לגרום לכם להפסיק להתאמן.

חשוב לזכור שהרעיון בהתעמלות היא החזרה היום יומית על קבוצת השרירים שהגדרתם לעצמכם. כך, אתם מוודאים שאתם מתקדמים לעבר הגוף שאתם חולמים עליו. 

לכן, בתור התחלה כדאי להתרכז בתרגילים מורכבים. מהם תרגילים מורכבים? אלו תרגילים שמשלבים קבוצה של כמה שרירים במקביל. 

למשל, תרגיל "הסקוואט" שבו אתם יורדים עם פלג הגוף העליון ובעזרת הרגליים ועולים חזרה עם גב ישר. התרגיל מערב כמה משרירי הרגליים וכך, השרירים מתחזקים יותר מהר. 

תרגיל נוסף הוא תרגיל הפרפר עם הגומייה. מניחים את הגומייה מאחורי הגב ואת הקצוות מביאים מול החזה, זהו גם תרגיל טוב להתחלה. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »