דחיית תביעת אלצהיימר – מה אפשר לעשות עם זה?

דחיית תביעת אלצהיימר - מה אפשר לעשות עם זה?

פעמים רבות חברות הביטוח דוחות תביעת אלצהיימר במסגרת הביטוח הסיעודי של אותו מבוטח וזאת לאור חוות דעת של מומחים מטעמם, פרשנות לא מדויקת למסמכים רפואיים ו/או פרשנות משפטית לתנאי הפוליסה. חשוב לא להשלים עם נימוקי הדחייה בכל מחיר ולפנות אל עורך דין המומחה בתחום הביטוחים הסיעודיים ובעל ניסיון ספציפי בתחום דחיית תביעות אלצהיימר.

סיבות נוספות לדחיית תביעת אלצהיימר

פעמים רבות מתרחשת דחיית תביעת אלצהיימר משום שחברות הביטוח טוענות שמקרה הביטוח לא חל, שהוא אירע לפני שהמבוטח עשה פוליסה בחברת הביטוח, שהוא לא רלוונטי כי המבוטח לא שילם פרמיה,  שהמבוטח לא הגיש את התביעה בזמן, שהייתה הפרת גילוי מצד המבוטח וסיבות נוספות. כאן חשוב לא לקבל את הדחייה כגזר דין סופי ולפנות אל מומחה משפטי שיכול לבדוק את התיק שלכם ולומר לכם האם כדאי לערער או להגיש תביעה חדשה.

תכנית פעולה – כל מה שאפשר לעשות

  1. פונים למומחה משפטי – השכרת שירותיו של עו"ד מומחה בתביעות סיעודיות. צעד זה יכול לשפר באופן ניכר את סיכויי הצלחת התביעה.
  2. מסמכים מחברת הביטוח – לפנות אל חברת הביטוח ולבקש את פוליסת הביטוח הסיעודי של המבוטח, מכתב הדחייה המלא של אותה תביעה שהוגשה לחברת הביטוח ואת הערכת המומחים של חברת הביטוח למצב הסיעודי של המבוטח.
  3. איתור מסמכים רפואיים – ביניהם מסמכים המעידים על המגבלות של אותו מבוטח סיעודי. באם הגדרה זאת נעשתה על ידי המוסד לביטוח לאומי יש להשיג את מסמכי הועדה הרפואית של הביטוח הלאומי.

לסיום, דבר חשוב נוסף אותו יש לדעת בסיומו של מאמר זה הוא שאם עורך הדין שלכם אכן מצליח להוכיח שאתם או יקירכם עומדים בתנאים של מצב סיעודי, בהחלט תוכלו לדרוש רטרואקטיבית את התגמולים שמגיעים ל – 3 שנים מהיום בו הוא המבוטח הפך לסיעודי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »