בדיקת קרינה

בדיקת קרינה

בין אם אנחנו רוצים ובין אם אנחנו לא רוצים, אנחנו מוקפים כל העת בקרינה אלקטרומגנטית. מכל עבר יש לנו מכשירי חשמל, יש קווי מתח, יש את הטלפונים הסלולאריים, יש את הטלפונים הרגילים ויש את מכשירי החשמל השונים הפולטים אף הם קרינה כמו מכשירי המיקרוגל וכן הלאה. כל אלו יוצרים את הקרינה המושמצת כל כך ואם רק נבדוק מה קורה סביבנו ברור שנטפל בזה ולא נעבור על זה בשתיקה.

קווי מתח ושנאים

לא כולם יודעים אך מעבר למשירי החשמל שסובבים אותנו יש לנו גם את קווי המתח ואת השנאים אשר אלו גם כן מצטרפים לכל החגיגה הקורנת סביבנו ואנחנו חשופים להרבה מאוד קרינה מסוכנת ואף מזיקה.

זו הסיבה שחשוב כל כך לבצע מדי פעם בדיקות סביבתיות של קרינה. בכל מקום ובכל אזור יש סיבה ויש טעם לבצע את הבדיקה על מנת לוודא כי רמת הקרינה אינה עוברת את הרמה המותרת על פי חוק.

איך בודקים את רמת הקרינה?

ישנן כמה וכמה אפשרויות ודרכים שונות אשר אלו מאפשרות לנו לבצע את בדיקת הקרינה. אז הדרך הטובה ביותר היא לפנות אל בודק קרינה מוסמך אשר בעזרת הכלים שנמצאים ברשותו הוא יכול להגיע לרמה המדויקת של הקרינה הנמצאת בטווח השטח הנתון וכך ניתן לוודא כי מדובר ברמה שהיא עדיין נחשבת לתקנית ושאינה מסכנת את הסביבה.

מעבר לכך ישנה אפשרות לרכוש מכשיר מיוחד שהוא מד קרינה אלקטרומגנטי. באמצעות המכשיר אפשר גם כן למדוד ולוודא מהי רמת הקרינה באזור הנבדק.

אנחנו יכולים כמובן לבדוק את אזור המגורים שלנו אך גם את מקום העבודה. כך גם נוכל לבדוק באופן עצמאי את עוצמת הקרינה בגן השעשועים בו אנחנו נוהגים לבלות עם הילדים או אפילו את גן הילדים שם מבלה לו הילד שלנו שעות ארוכות בכל יום.

ישנה חשיבות רבה לבדיקת הקרינה כי רק על ידי זה אפשר לוודא כי אנחנו חיים בסביבה שלא פוגעת בנו ולא משפיעה על איכות החיים שלנו.

קרינה אינה מורגשת אך לאורך זמן היא עלולה להזיק מאוד. לכן חשוב מאוד לשים לב לכך ולבדוק ולפעול בהתאם כדי לקבל הגנה נגד קרינה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »