אבחון QEEG – במה מדובר?

אבחון QEEG

באמצעות אבחון QEEG ניתן לגלות הפרעות שקשורות בקשב וריכוז, חרדות והפרעות אחרות שקשורות במקור נוירולוגי. הבדיקה הזו איננה נחשבת לפולשנית, ולצד זאת היא מספקת תוצאות מהימנות ומדויקת שלפיהן ניתן להעניק לילד את הטיפול המתאים.

אם אתם לא יודעים מה לעשות בהתחשב בקשיים שעמם הילד שלכם נאלץ להתמודד, אתם רק צריכים לקחת לתשומת ליבכם את הדרך שבה תוכלו לפעול, שכן זה בוודאי יהיה קריטי שתנסו לברר את מקור הקשיים מהם הוא סובל, ועל סמך זאת תוכלו להעניק לו את המענה הרפואי הטוב ביותר.

תבדקו את מקור הקשיים של הילד

לא רוצים לראות את הילד שלכם מתעכב ונשאר מאחור רק בשל שהוא סובל מהפרעות קשב וריכוז או חרדות? הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה אבחון QEEG כדי לגלות באופן מדויק את מקור הבעיה שלו ובהתאם לכך להעניק לו את הטיפול הטוב ביותר. זה פשוט יהיה קריטי שתעשו את זה בצורה מושכלת מבחינתכם.

במידה ותדעו להיות קשובים לצרכיו של הילד שלכם, הדבר יוכל לשפר באופן משמעותי את המצב שלו ולאפשר לכם לדעת שאתם פשוט עושים למענו את הטוב ביותר, כך שהוא יוכל להיות בסביבה שבה הוא ממצא את היכולות שלו עד תום. כך שאתם צריכים לקחת זאת בחשבון כמובן.

אל תוותרו על האבחון הזה

במצב שבו אתם רואים את הילד שלכם נאלץ להתמודד עם קשיים לימודיים, אל תמתינו עם אבחון QEEG ותעשו אותו בהקדם האפשרי. זה פשוט יהיה קריטי כדי שתוכלו להעניק לילד את המענה הטוב ביותר כדי שהוא יוכל לממש את הפוטנציאל שלו. זה התפקיד שלכם בתור ההורים, ועל כן אתם צריכים לפעול בהתאם כמובן ולקבל החלטות נבונות מבחינתכם.

קראו גם על ניורופידבק

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »