תפילות לרפואה

תפילות לרפואה

בשעה בה אנחנו מתמודדים עם בעיה רפואית, בריאותית, ברמה כזו או אחרת או מישהו בסביבתנו נמצא במצב כזה, אנחנו מחפשים כל דרך אפשרית בשביל להתמודד עם המצב, בתקווה שנוכל להתגבר עליו.

באופן טבעי, אנחנו נלך לרופאים בשביל לקבל מהם טיפול רפואי, בשביל מענה לבעיה שלנו באופן מקצועי, מושלם ככל שניתן. כך אנחנו נוכל לפתור את הבעיה או לפחות, ננסה לפתור אותה. אך מלבד טיפול רפואי, אנחנו נחפש מענה נוסף, שכן לא תמיד הטיפול הרפואי מספיק או יותר נכון לומר, יש בנו אמונה, בשביל שהטיפול יצליח אנחנו צריכים להתפלל, כך האל ישמע את הבקשות שלנו וימלא אותן.

מי שמחפש תפילות לרפואה, לא יתקשה למצוא אותן, יש מספר תפילות כאלה ואפשר למצוא אותן בשלל ספרים ואפליקציות שמציעות אפשרות לחיפוש אחר תפילות מסוגים שונים. כך, בכל מצב ובכל מקום בו אנחנו נמצאים, אנחנו יכולים לחפש את התפילה שמתאימה לנו. אומנם במקומות מסוימים, כמו בתי חולים ומקומות אחרים אנחנו יכולים למצוא ספרי תפילה, אך יש מקרים בהם אנחנו לא נמצא אותם, בוודאי אם אנחנו נמצאים במקומות מסוימים, מבודדים או מקומות שאין בהם ספר תפילות יהודי.

אז כל מה שנדרש מאיתנו זה לגשת אל הפלאפון או אל המחשב שלנו, ולחפש אפליקציות ואתרים שמכילים תפילות לרפואה מסוג כזה או אחר.

צריך לזכור, יש נוסחים שונים לתפילות באופן כללי, ומן הסתם גם לתפילות לרפואה. כל אחד מכיר את הנוסח לו הוא רגיל להתפלל. סביר להניח גם, שכל אחד יתפלל בשעה ובצורה שמתאימה לו. יש מי שיעשה זאת על בסיס קבוע ויש מי שיבחר לעשות זאת בנקודות זמן מסוימות. מה שחשוב הוא, לעשות את זה באמונה מלאה, מתוך תקווה אמיתית ושלמה שאכן התפילה תיענה ואנחנו או מי שאנחנו מתפללים עבורו, נזכה לבריאות שלמה.

לפני סיום חשוב להדגיש, נהוג לומר את התפילה בכל מצב בו יש צורך, בין אם מדובר במקרה קל, בינוני ובוודאי במקרים מסובכים וקשים. שכן עבור כל אחד מאיתנו, כל מקרה לגופו יכול להיות עניין רציני ומשמעותי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »