טיפול בפיגמנטציה – מה מומלץ?

טיפול בפיגמנטציה

האם אתם סובלים מכתמי פיגמנטציה?  האם הם מפריעים לכם מבחינה אסתטית? אם כן הגעתם למקום הנכון! כאן נכתוב על נושא זה: טיפול בפיגמנטציה – מה מומלץ?

מהי השיטה המתאימה לכם?

ישנן שיטות שונות לטיפול בפיגמנטציה, המרפאה אליה תפנו היא זו שתקבע איזה טיפול מתאים לכם ביותר. קיימות כמה שיטות, כולן מתבצעות באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר ע"י רופאה בעלת תואר דוקטורט בתחום הביוטכנולוגיה.

> קראו גם על טיפול באקנה

השיטות הקיימות:

טיפול פיברובלסט – זהו אחד מהטיפולים החדשניים ביותר, כתמי הפיגמנטציה יוסרו תוך חמש דקות.

טיפול מזותרפיה – שיטה יעילה נוספת, באמצעותו ניתן לטשטש כתמי פיגמנטציה, ולא רק, אלא גם צלקות, זאת באמצעות דקירות מחטים.

טיפול אינפיוז'ן – טיפול זה מתבצע באמצעות מכשיר, במקרה זה הטיפול איננו מצריך דקירות, הוא איננו כואב, בסופו של דבר עור הפנים יראה צעיר יותר וממוצק. הטיפול יעיל גם הוא להסרת כתמי פיגמנטציה, צלקות, כאשר הרופאה עושה שימוש בחומרים שונים כמו ויטמינים, חומצה היאלרונית, חומרים נוגדי חמצון, התוצאות בהחלט מרשימות.

טיפול SkinCool – כאן מדובר בטיפול באמצעות פחמן דו חמצני, אחת מהשיטות המתקדמות ביותר להסרת כתמי פיגמנטציה, באמצעותה מרימים את עור הפנים ומותחים אותו, הטיפול אורך זמן קצר, רק כחמש דקות.

כיצד תדעו איזו שיטה מתאימה לכם?

כאשר תגיעו למרפאה, ועל פי הנתונים, יחליטו איזו שיטה תתאים לכם יותר מכולן, כל השיטות מומלצות ואפקטיביות.

ישנם סוגים שונים של כתמים, אין מדובר כאן אך ורק בכתמי פיגמנטציה, אלא טיפול אנטיאייג'ינג להצערת העור, ובנוסף זהו טיפול יעיל לבעיות עור אחרות. באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר, תקבלו ייעוץ, כאשר כלל הטיפולים הינם בטוחים, ונעשים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחדישות, לאחריהם תרגישו נפלא!

קראו גם על פיבורבלסט להרמת עפעפיים

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »