טיפול בפוביות – המדריך המלא

טיפול בפוביות

פחדים עלולים לנהל את החיים שלנו בצורה שונה ממה שהיינו רוצים שהם ייראו. הפחד מגביל, מונע, מציף וסוגר בפנינו דלתות. אם אתם מזדהים עם מצבים שכאלו וחווים את ההתמודדות הזו, מסתבר שהגיע הזמן לקבל טיפול בפוביות. הנה לכם נקודות חשובות שיעזרו לכם להבין, להחליט ולצאת לדרך של פתרונות להרגשה טובה יותר.

הדרכה לטיפול בפוביות

חשוב מאוד לצאת לטיפול אחרי שיש את הידע הנחוץ ואת ההבנה בדבר הצעדים היעילים שנכון וכדאי לבצע.

  • כדאי להגדיר את הפוביה, את רמת החומרה שלה ואת המידה בה היא משליכה על החיים שלכם. ההגדרה הזו מסייעת לנו לכוון את עצמנו לטיפול המתאים שיביא את התועלת הרצויה.
  • יש שיטות שונות שנחשבות יעילות עבור תסמינים של פוביה חברתית . לדוגמה  CBT, NLP, טיפול פסיכולוגי ועוד. כדאי להכיר את הטיפולים ולדעת מה מהם מתאים לכם. ההתאמה היא גם לפי האופי והנכונות שלכם לחוות טיפול מסוג מסוים, וגם מבחינת חומרת הבעיה.
  • מעבר לכל הנאמר לעיל חשוב מאוד כי המטפל עצמו יתאים לכם. ככלות הכול אתם עומדים לחוות אתו שעה של טיפול באופן קבוע. חשוב כי ייווצר ביניכם אמון מלא וכי תחושו בנוח מולו במהלך הטיפול. כדי שכל טיפול יהיה חוויה נעימה והשהות בקליניקה תהיה רצויה עבורכם.
  • כל טיפול מצריך עבודה מצדכם. המטפל יכול לכוון, להציע, להעלות נושאים ולהדריך. אבל ככלות הכול כל מטופל צריך לעשות בעצמו את העבודה על מנת לקדם את הטיפול ולהוביל את עצמו לשחרור מקסימלי מהפוביות שמקשות לו על החיים.
  • טיפול בפוביות הוא תהליך. תנו לו את הזמן ותנשמו עמוק, התוצאות יגיעו בקרוב.

    למידע נוסף אודות טיפול בפוביות לחצו כאן > http://adishnider.co.il/

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »