מהי פילנתרופיה ואיך ניתן לממש אותה?

פילנתרופיה

פילנתרופיה היא הדרך המקובלת בעבור גיוס תרומות, למגוון מטרות. כיצד ניתן לממש אותה ע"פ החזון האישי שלכם? אנחנו כאן עם הפרטים.

מהי פילנתרופיה?

פילנתרופיה היא תרומה של שירותים, כספים או מוצרים אשר אותם מקבלים אזרחים פרטיים וארגונים, וזאת ללא תמורה. למעשה, פילנתרופיה היא דרך למימון המונים אשר באמצעותה ניתן לסייע לאוכלוסיות מוחלשות כמו גם לתרום לחברה, וזאת באמצעות גיוס כספים. בישראל פועלות מספר חברות אשר מתמחות בתחום, ומעניקות לכל אדם את האפשרות לתרום מכספו או זמנו לצורך מימוש החזון האישי ועזרה לזולת. בעידן כמו שאנו חווים היום, תופסת הפילנתרופיה מקום של כבוד אשר מבוסס על ערבות הדדית ועל רצון אמיתי לתרום בעבור שיפור איכות החיים של בני אדם בארץ ובעולם, כל זאת במסגרת של ניהול כספים אשר מתבצע בשקיפות ותוך שימת דגש על מתן מקור מימון אותו מייעדים כאמור בעבור מגוון מטרות.

כיצד פילנתרופיה יכולה לסייע בעבור חיזוק אוכלוסיות ושיפור איכות החיים?

פילנתרופיה היא למעשה תחום אשר נועד להשפיע לטובה על מגוון תחומים, כולל חיזוק אוכלוסיות מוחלשות וכן שיפור משמעותי באיכות החיים של רבבות בני אדם. עמותות כמו גם ארגונים מקבלים מימון כספי דרך גופי הפילנתרופיה, ולרוב מדובר במקור ההכנסה היחיד אשר מאפשר את המשך פעילותם. בכדי לממש את הפן הפילנתרופי נדרש ליצור קשר עם גוף פילנתרופי בעל ניסיון ואשר מתנהל בשקיפות מלאה. חשוב לציין כי לכל גוף יש את תחומי האחריות שלו, מתוך חזון מבוסס אותו מיישמים כל השותפים אשר תורמים מכספם למען אותה המטרה. אחריות קולקטיבית זו מאפשרת לכם כאנשים אשר הצליחו לבסס את עצמם כלכלית לתרום לחברה, לצורך בניית תשתית נכונה אשר מבוססת על אחריות משותפת ושיפור המסלול של אוכלוסיית בחברה הישראלית לצורך ביצוע ארוך טווח אשר נועד להגשים תוכניות ויעדים אותם קובעים מראש, מתוך מטרה להעניק לארגונים את המימון הכספי הנדרש להם.

פילנתרופיה: חשובה יותר מאי פעם

לסיכום, בעידן כמו שאנו חווים כעת עם משבר הקורונה ניתן לומר כי הפילנתרופיה תופסת מקום מכובד וחשוב יותר מאי פעם, הן לצורך מתן עזרה כספית לאזרחים והן מתוך רצון אמיתי וכנה שלנו כבני אדם להעניק מעצמנו, למען האחר. בכך, ניתן לחולל שינוי אמיתי והבנה כי בעזרת עזרה הדדית ושיתוף פעולה ניתן לסייע בהליך מבוקר אשר מתבצע בהתאם לחזון ולתרומה האישית אליה אתם שואפים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »