אימון כושר אישי

כאשר מדובר על פעילות גופנית והטמעה של הרגלי בריאות מנצחים, אימון כושר אישי הוא בהחלט נוסחה מנצחת בעבור אלו המעוניינים להתקדם באופן עקבי ותחת מעקב קפדני של מאמן מוסמך.

ישנם מספר תאוריות או הסברים מדוע אימון פרטי עשוי להיות הפתרון הטוב ביותר לאורך זמן ולעיתים גם לתקופה קצרה והנה חלקם.

הדרכה פרטית וקפדנית

ניתן לומר בוודאות וללא עוררין כי אימון כושר  אישי הוא האופציה הטובה ביותר בעבור המעוניינים להתקדם למטרה באופן מבוקר ומושכל ולצד ליווי מצד איש או אשת מקצוע מוסמכים. כאשר מתאמנים עם מדריך מוסמך ישנה בקרה לאורך כל הדרך וכל התהליך כולו נעשה באופן מבוקר החל משלב בניית התוכנית ותוך כדי ביצוע האימונים על הצד המקצועי ביותר. 

מחויבות לתהליך ועמידה במסגרת

עבודה עם מאמן TRX (למשל) אישי עשויה להיות גם מאתגרת ותובענית בעובר אלו הרגילים למרוח את הזמן או להתחמק מאימונים. מאמן אישי שדופק בדלת גם אם אין לנו כל כך חשק להתאמן או לבצע תרגילים היא חלק מהעניין ואכן, כאשר אנו מאלו הנוטים להתחמק מהמשימה, אימון כושר אישי עשוי להיות הפתרון האידיאלי עבורנו גם בימים הקשים וגם באימונים הפחות מאתגרים.

חסכון בזמן וניהול יומן חכם

פעם או פעמיים בשבוע? לפני או אחרי העבודה? מתי אני מתפקד באופן הטוב ביותר? אימון כושר אישי יעזור לך להבין מהם התנאים האידיאליים בעבורך להתאמן. ניהול היומן בהתאם לשגרת האימונים עשוי להיות כלי עזר לאלו המתקשים לנהל  יומן פעילות וכחלק ממנו שגרת פעילות גופנית העונה להגדרות. 

בנוסף, ראוי לציין כי ניהול יומן חכם עשוי למנוע התנגשויות עם פעילויות נוספות. חוג כדורסל? יוגה? כל אלו יצריכו התנהלות המשלבת את כל החוגים בכדי למנוע אימון יתר או התנגשות שמובילה לחיסורים. 

מטרות ויעדים

אירוע משפחתי, או השתתפות במבדק שדה ליחידה קרבית, בניית שרירים או פיתוח ושיפור יכולות אתלטיות, כל מתאמן והמטרה החשובה לו המצריכה כלים מקצועיים וראיה רחבה שתוביל למטרה בדרך הקצרה והמהירה ביותר. מדריך מוסמך יודע לראות את התמונה הרחבה ולתעדף את המטרות בסדר הנכון עד להגעה למטרה ובדרך הקצרה ביותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »