פדיקור ברחובות – איפה כדאי? מה המחירים?

טיפול בפטריות ברגליים פדיקור

טיפוח כפות הרגליים, באמצעות פדיקור, מפנק ומעניק הרגשה נפלאה. בניגוד למה שמקובל לחשוב, פדיקור איכותי כולל הרבה יותר מאשר מריחת לק. במהלך הטיפול קוסמטיקאית ברחובות והסביבה שהיא מנוסה עשויה להסיר עור קשה ואם מדובר בפדיקור רפואי, מתקבל מענה גם ליבלות, טיפול בפטריות ועוד. הטיפול מסייע לשמור על כפות רגליים בריאות יותר, יפות יותר ואסתטיות יותר. 

כדאי רק אצל קוסמטיקאית מקצועית 

בלא מעט מקומות בארץ ישנן נשים שמציעות טיפולי פדיקור ללא שום הכשרה, ללא שום הבנה בדבר החשיבות של מגע נכון בכפות הרגליים ובציפורניים. ללא הבנה בחומרים השונים לטיפול ושיוף, צביעה וחיזוק הציפורניים שברגל. כדאי לקבל את הטיפול ברחובות בקליניקה של קוסמטיקאית שבאמת מבינה. קוסמטיקאית שעוסקת בכך מתוך הבנה מקצועית ואשר רכשה את הידע המקיף בקורס מקצועי ולאחר מכן בהתנסות ובעבודה עם מגוון לקוחות. קוסמטיקאית בעל ניסיון, שמכירה היטב את ההבדלים בין פדיקור רגיל לבין פדיקור רפואי.

כדאי רק בקליניקה מטופחת והיגיינית 

טיפוח הרגל חשוב, מועיל ומהנה. אך לא כדאי להניח לכל אחת לגעת ברגלייך, לעצב את ציפורנייך. מלבד העובדה שאת הטיפול והטיפוח עדיף לקבל מידיה של קוסמטיקאית מנוסה, בחרי אך ורק בקליניקה שבה התנאים מיטביים. העדיפי קליניקה כמו  Betterlook שהיא נקייה, מוארת, מסבירת פנים. אתה סימנים חשובים לטיפול היגייני, ברמה גבוה מאוד. 

כמה עולה פדיקור ברחובות 

טווח המחירים המקובל נע בין כ-100 ל 250 ₪ לטיפול. פדיקור ברחובות מתומחר בהתאם לסוג הטיפול, משך הטיפול והפינוקים הנוספים שעשויים לבוא בחשבון כגון עיסוי לרגל. פדיקור מהיר, לדוגמא, זול יותר לעומת פדיקור המשולב עם עיסוי ושיוף עור קשה. פדיקור רפואי או טיפול בציפורניים פגומות, רגליים מיובלות (או אם ישנן פטריות), נחשב ליותר מסובך וארוך ולכן גם יקר יותר.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »