החלקה אורגנית לשיער

החלקה אורגנית לשיער

בשנים האחרונות יש דרישה רבה לביצוע החלקה אורגנית לשיער וספרים מקצועיים אשר מומחים בכך, מבצעים עבודה זו באופן מקצועי ביותר לשביעות רצונן של הלקוחות.

החלקה אורגנית לשיער 

קיימים כמה סוגים של החלקות לשיער, אך הפופולרית ביותר היא החלקה אורגנית לשיער מכיוון שמשתמשים בה בחומרים ידידותיים בלבד ולא בחומרים כימיים, אשר עלולים להיות בעלי השלכות על השיער ועל גופה של האישה. 

בעת ביצוע החלקה אורגנית מתבצעים כמה שלבים והספרים המיומנים מבצעים זאת צעד אחר צעד על פי הסדר הנכון כדי להגיע לתוצאה האיכותית המקסימלית.

היתרונות של החלקת שיער 

בתחילת הדרך הנשים שביצעו החלקה אורגנית לשיער הן המתולתלות ובעלות השיער המקורזל שנהנו לפתע משיער חלק וגולש. אך לאור נוחות השימוש גם נשים בעלות שיער גלי וחלק הצטרפו לכך וגם הן החליטו לבצע באופן קבוע לאור המהפך בנראות שלהן. לאחר החלקה אין כל צורך להגיע פעמיים בשבוע למספרה כדי לעשות פן וכך האישה חוסכת כסף וגם זמן יקר.

> קראו גם על החלקת קראטין אצל דיויס ואודי

הנוחות של החלקת שיער אורגנית 

לאחר החלקה אורגנית לשיער, השיער נותר חלק לאורך זמן, וכך מדובר בחיים חדשים. הדבר מורגש לאורך כל השנה אך במיוחד בעונת הקיץ. נשים נהנות להגיע לבריכת השחייה ולחוף הים. השיער שלהן מושפע מחומרי החיטוי במי הבריכה ומהמים המלוחים של הים. בתום השחייה הן רוחצות את שיערן במים קרים, לאחר מכן חופפות את השיער בבית והשיער חוזר להיות חלק לחלוטין, כאילו לא היו כלל בים או בבריכה.

תכיפות ביצוע החלקה אורגנית לשיער 

החלקה אורגנית לשיער יש לבצע אחת לשישה חודשים כדי להחליק גם את שורשי השיער שצמחו בחודשים האחרונים וכך הנראות הכללית של השיער תהיה זהה לאורך זמן.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »