החלקה אורגנית לשיער

החלקה אורגנית לשיער

בשנים האחרונות יש דרישה רבה לביצוע החלקה אורגנית לשיער וספרים מקצועיים אשר מומחים בכך, מבצעים עבודה זו באופן מקצועי ביותר לשביעות רצונן של הלקוחות.

החלקה אורגנית לשיער 

קיימים כמה סוגים של החלקות לשיער, אך הפופולרית ביותר היא החלקה אורגנית לשיער מכיוון שמשתמשים בה בחומרים ידידותיים בלבד ולא בחומרים כימיים, אשר עלולים להיות בעלי השלכות על השיער ועל גופה של האישה. 

בעת ביצוע החלקה אורגנית מתבצעים כמה שלבים והספרים המיומנים מבצעים זאת צעד אחר צעד על פי הסדר הנכון כדי להגיע לתוצאה האיכותית המקסימלית.

היתרונות של החלקת שיער 

בתחילת הדרך הנשים שביצעו החלקה אורגנית לשיער הן המתולתלות ובעלות השיער המקורזל שנהנו לפתע משיער חלק וגולש. אך לאור נוחות השימוש גם נשים בעלות שיער גלי וחלק הצטרפו לכך וגם הן החליטו לבצע באופן קבוע לאור המהפך בנראות שלהן. לאחר החלקה אין כל צורך להגיע פעמיים בשבוע למספרה כדי לעשות פן וכך האישה חוסכת כסף וגם זמן יקר.

> קראו גם על החלקת קראטין אצל דיויס ואודי

הנוחות של החלקת שיער אורגנית 

לאחר החלקה אורגנית לשיער, השיער נותר חלק לאורך זמן, וכך מדובר בחיים חדשים. הדבר מורגש לאורך כל השנה אך במיוחד בעונת הקיץ. נשים נהנות להגיע לבריכת השחייה ולחוף הים. השיער שלהן מושפע מחומרי החיטוי במי הבריכה ומהמים המלוחים של הים. בתום השחייה הן רוחצות את שיערן במים קרים, לאחר מכן חופפות את השיער בבית והשיער חוזר להיות חלק לחלוטין, כאילו לא היו כלל בים או בבריכה.

תכיפות ביצוע החלקה אורגנית לשיער 

החלקה אורגנית לשיער יש לבצע אחת לשישה חודשים כדי להחליק גם את שורשי השיער שצמחו בחודשים האחרונים וכך הנראות הכללית של השיער תהיה זהה לאורך זמן.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »