החלקה אורגנית לשיער

החלקה אורגנית לשיער

בשנים האחרונות יש דרישה רבה לביצוע החלקה אורגנית לשיער וספרים מקצועיים אשר מומחים בכך, מבצעים עבודה זו באופן מקצועי ביותר לשביעות רצונן של הלקוחות.

החלקה אורגנית לשיער 

קיימים כמה סוגים של החלקות לשיער, אך הפופולרית ביותר היא החלקה אורגנית לשיער מכיוון שמשתמשים בה בחומרים ידידותיים בלבד ולא בחומרים כימיים, אשר עלולים להיות בעלי השלכות על השיער ועל גופה של האישה. 

בעת ביצוע החלקה אורגנית מתבצעים כמה שלבים והספרים המיומנים מבצעים זאת צעד אחר צעד על פי הסדר הנכון כדי להגיע לתוצאה האיכותית המקסימלית.

היתרונות של החלקת שיער 

בתחילת הדרך הנשים שביצעו החלקה אורגנית לשיער הן המתולתלות ובעלות השיער המקורזל שנהנו לפתע משיער חלק וגולש. אך לאור נוחות השימוש גם נשים בעלות שיער גלי וחלק הצטרפו לכך וגם הן החליטו לבצע באופן קבוע לאור המהפך בנראות שלהן. לאחר החלקה אין כל צורך להגיע פעמיים בשבוע למספרה כדי לעשות פן וכך האישה חוסכת כסף וגם זמן יקר.

> קראו גם על החלקת קראטין אצל דיויס ואודי

הנוחות של החלקת שיער אורגנית 

לאחר החלקה אורגנית לשיער, השיער נותר חלק לאורך זמן, וכך מדובר בחיים חדשים. הדבר מורגש לאורך כל השנה אך במיוחד בעונת הקיץ. נשים נהנות להגיע לבריכת השחייה ולחוף הים. השיער שלהן מושפע מחומרי החיטוי במי הבריכה ומהמים המלוחים של הים. בתום השחייה הן רוחצות את שיערן במים קרים, לאחר מכן חופפות את השיער בבית והשיער חוזר להיות חלק לחלוטין, כאילו לא היו כלל בים או בבריכה.

תכיפות ביצוע החלקה אורגנית לשיער 

החלקה אורגנית לשיער יש לבצע אחת לשישה חודשים כדי להחליק גם את שורשי השיער שצמחו בחודשים האחרונים וכך הנראות הכללית של השיער תהיה זהה לאורך זמן.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

שירותי סיעוד פרטיים
בריאות
גל

עובד זר סיעודי או בית אבות?

מבוגרים בגיל מופלג אשר אינם עצמאיים ויכולים לדאוג לעצמם חייבים להיות מטופלים ובהשגחה לאורך כל שעות היממה. בסיטואציה כזאת, וככל שהיא מתקדמת לרעה, קיימות שתי

קרא עוד »
דיקור סיני
בריאות
גל

מהו דיקור סיני?

הרפואה הסינית היא רפואה עתיקת יומין. בסין יש לא מעט סינים שחיים בגילאי מאה ומעלה, אך עדיין חיים את חייהם כצעירים, עושים מדיטציות ויש להם

קרא עוד »
עזרי שמע
בריאות
גל

מה זה היפראקוזיס?

היפראקוזיס הינה תופעה שקשורה לשמיעה, והיא גורמת למי שסובל ממנה לסבול מצלילים ומקולות שהם ברמה סבירה, הללו גורמים לו לחוסר נוחות, לכעס ועוד. במקרים מסוימים

קרא עוד »

אני גל, ברוכים הבאים לבלוג שלי :)

בבלוג שלי תמצאו מגוון מאמרים בכל התחומים:

צרכנות, אסתטיקה ויופי, רפואה, סיעודי, רפואה אלטרנטיבית, טכנולוגיה וכו'

© 2019 All Rights Reserved