בית חולים סיעודי

התבגרות איננה דבר קל. לא מעט קשישים סובלים ממחלות שונות המקשות על התפקוד העצמאי שלהם במהלך היומיום. כמו כן, לא מעט מהם זקוקים לפרקי זמן ארוכים של אשפוז, טיפול רפואי שוטף, דאגה לכלל הצרכים שלהם, שיקום לאחר ניתוחים או מחלות ועוד. המקום הטוב ביותר עבור קשישים הסובלים ממצב רפואי רעוע הוא: בית חולים סיעודי. מדובר בבית חולים המשמש בעיקר עבור חולים קשישים שסובלים ממצב רפואי הדורש טיפול והשגחה שוטפים במשך היומיום. כמובן שחשוב לבחור בית חולים סיעודי בצורה הטובה ביותר על מנת שהקשיש יקבל את הטיפול הטוב ביותר.

בית חולים סיעודי – במה מדובר?

בית חולים סיעודי הוא בית חולים הרלוונטי לטיפול שוטף בקשישים הסובלים ממחלות כלשהן הדורשות טיפול יומיומי ושוטף. בית חולים סיעודי מכיל צוות סיעודי המורכב מרופאים ואחיות אשר זמינים לרשות המטופלים בבית החולים באופן שוטף. בבית החולים הסיעודי מקבל הקשיש טיפולים אשר הוא זקוק להם, שיקום הרלוונטי למצבו ושירותים נוספים שונים. מלבד הטיפול הרפואי השוטף אשר מקבלים קשישים בבית חולים סיעודי, ניתן למצוא בבית חולים מעין זה חדרים המשמשים את הקשישים עבור פנאי והנאה. כלומר, קשישים שאינם מרותקים למיטתם ואינם יכולים לצאת ממנה, יכולים להנות בבית החולים הסיעודי מזמן איכות. בבית החולים הסיעודי הקשישים מקבלים גם ארוחות, יחס אישי וטוב ומענה לכלל הצרכים שלהם.

כיצד בוחרים בית חולים סיעודי?

אין ספק שכאשר קשיש מגיע למצב שבו הוא זקוק מבחינה רפואית לטיפול שוטף של מטפל סיעודי, הרי שבני משפחתו אינם יודעים היכן כדאי להעניק לו את הטיפול הרפואי שהוא זקוק לו ומעוניינים לבחור עבורו את המקום הטוב ביותר. על אף שניתן למצוא כיום ברחבי הארץ לא מעט בתי חולים סיעודיים, הרי שכדאי לברר היטב על כל בית חולים, להגיע אליו לביקור, לבחון את התנאים במקום, את ההיגיינה והסטריליות, את הצוות הרפואי המקצועי, את היחס של הצוות למטופלים ועוד, בטרם בוחרים בו עבור בן משפחה קשיש קרוב ואהוב. רק לאחר שבודקים היטב את בית החולים הסיעודי, ניתן לבחור בו בלב שלם עבור קשיש הזקוק לשהייה לפרק זמן כלשהו בבית חולים מעין זה.

Comments are Disabled