חזיית הנקה

במהלך תקופת ההריון ההיקף של החזה שלך גדל בדרך כלל בכערך מידה אחת עד שתי מדיות ולכן חשוב מאוד לבחור חזיית הנקה שתתאים לך בצורה המושלמת לאורך כל חודשי ההריון ואפילו גם אחרי הלידה, הנה מספר המלצות וטיפים שיעזרו לך לבחור חזיית הנקה מושלמת:

טיפים לבחירת חזיית הנקה

כמו שאמרנו חזיית הנקה היא אחד מהאביזרים החשובים ביותר בתקופת ההנקה (וגם קצת אחריה).

חזיית הנקה צריכה להיות מספיק נוחה ולספק מספיק תמיכה לחזה. דגש נוסף שחשוב לשים לב אליו בזמן קניית חזיית הנקה הוא שהחזייה צריכה להיות עשויה מחומרים איכותיים במיוחד כדי שהחזייה תוכל לספק ליולדת את התמיכה הטובה ביותר ולאורך זמן.

ועכשיו לטיפים:

  • אנחנו מאוד ממליצים לך לרכוש גם מאריך חזייה לחזיית ההנקה שלך, כך שבמהלך ההריון תוכלי להתאים אותה להיקף החזה לפי גודל הבטן בהיריון.
  • כאשר את נמצאת בחודש ה 5-8 של ההיריון, חשוב לבחור מידת קאפ אחת מעל מידת החזייה הרגילה שלך (לדומא: אם את במידה C תזמיני מידה D).
  • בשלושת הימים הראשונים אחרי הלידה יכול להיות שהחזה יגדל ואפילו גם עד שתי מידות…אל תיבהלי! הנפיחות תרד תוך כמה ימים.
  • לגוף האישה לוקח זמן עד שיחזור לעצמו ויקח לו זמן ללמוד מה כמות החלב שהתינוק שלך זקוק, ורק אז גודל החזה שלך יתייצב במידה שהייתה לך ביום הלידה. זה יקרה ולכן אל תלחצי זה יעבור וזה קרה לכל אישה.
  • תשקלי לקחת איתך לבית החולים חזיית הנקה נוחה ונעימה. חזיות הנקה הן מאוד גמישות ויוכלות להכיל את החזה בנוחות גם בשינויים שהגוף שלך יעבור.
  • והטיפ הכי חשוב, קחי לעצמך לפחות שתי חזיות הנקה כך שתוכלי לכבס כל הזמן אחד. תזכרי שהחלב די מלכלך את חזיית ההנקה ובטוח תרצי להחליף חזייה כל יום לפחות.
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

כרית עיסוי שיאצו

כרית עיסוי שיאצו היא מכשיר רפואי נייד שיכול לספק עיסוי טיפולי לגוף המשתמש. היא ידועה גם בתור כרית טיפול שיאצו והיא מעוצבת עם אזור טיפול

קרא עוד »

עצירות

עצירות היא בעיה שכיחה המשפיעה על מיליוני אנשים. זהו מצב בו הגוף אינו יכול להזיז את הפסולת שלו ביעילות והוא גורם לאי נוחות, כאבים, נפיחות

קרא עוד »