לא רק גלולות – דרכים להימנע מהריון לא רצוי

אמצעי מניעת הריון

הריון לא רצוי עלול לשבש מאד את איכות החיים, בעיקר כשמדובר בהריון בגיל צעיר, או בהריון שהתרחש ללא תכנון מתאים וללא אמצעים כלכליים או פיזיים הדרושים להולדת תינוק. במידה ואתם מתחילים לקיים יחסי מין ורוצים להימנע מהריון לא רצוי – תוכלו לבחור בגלולות למניעת הריון שאפשר לקבל בקלות דרך הרופאים של קופת החולים. אבל מלבד גלולות – כיצד אפשר לספק הגנה מפני הריון לא רצוי? דפי VCF – הפכו לאמצעי מניעה פופולארי בקרב נשים וגברים כול רחבי העולם. אבל מה צריך לדעת על אמצעי זה? הנה מספר עובדות חשובות: 

דפים למניעת הריון הידועים גם בשם אמצעי מניעה VCF או דפי VCF ונועדו לשימוש וגינאלי והם אינם מכילים הורמונים שיכולים לשבש את תפקודי הגוף או לגרום לתופעות לוואי כאלה ואחרות. 

דף VCF קטן ומכיל קוטל זרע בכמות מספיקה כדי למנוע הריון. את הדף מחדירים בקלות לנרתיק ללא כאב או כל תחושה והוא מתמוסס בנרתיק במהירות שיא. בכך הוא לא מורגש בעת קיום יחסי מין ואינו פוגם בהנאה המינית (כמו במקרים של שימוש בקונדום). 

דפי VCF משווקים בכול העולם ואפשר לרכוש אותם און ליין. אמצעי מניעה לרכישה באינטרנט נשלחים במהירות אל הלקוח ובצורה שאינה פוגעת המוצר. הדפים מגיעים בדרך כלל בחבילות של 9 דפים. לכן במידה ואתם פעילים מינית כדאי להצטייד בכמות שמספיקה לחודש אחד לפחות. 

מי שלא רוצה להשתמש בגלולות למניעת הריון בשל סיבה כזאת או אחרת, תוכל לבחור להשתמש בדף VCF שניתן לשימוש גם בזמן הנקה. הדף מיועד בעיקר למי שסובלת בתופעות לוואי של גלולות למניעת הריון ולמי שרוצה להיעזר באמצעי אסתטי שכמעט אינו נראה ויוצר הרמוניה ביחסי המין. 

דפים מסוג VCF אינם מכילים מרכיבים רבים לכן  הם נחשבים אסתטי שאינם מלכלכים או מטפטפים. את הדף ניתן להחדיר במהירות ובקלות ללא מוליכים או אמצעים זרים שאינם נעימים. 

אמצעי המניעה החכם הזה פופולארי כבר יותר מ 20 שנה בכול רחבי העולם והוא יעיל עד כ 3 שעות לפני השימוש. לכן יהיה אפשר להחדיר אותו לפני דייט לוהט עד לכמה רגעים לפגישה אינטימית עם בני הזוג הקבועים או הזמניים. בשל כל אלא רבות בוחרות בדפי VCF כדי למנוע הריון לא רצוי.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »