אטמים נגד רעש – למה הם חשובים

אטמים נגד רעש

אוזניות מבטלות רעש או בשמם השני אטמים נגד רעש. קשה להאמין שלפני קצת יותר מחמישים שנה, מכשיר שמתנדנד מאוזניו של כמעט היום לא היה קיים אפילו. רק בשנת 1958 חברו שני גברים – ג'ון קוס ומרטין לנגה – כדי ליצור נגן תקליטים שאפשר היה להאזין לו עם זוג אוזניות.

חברת מדטכניקה אורתופון מתאימה בעבורכם אטמים ייחודיים, בהתאמה אישית לאוזן, עם פילטר מיוחד.

במעבדות החברה מייצרים אטמים ייעודיים נגד רעש עם או בלי פילטר ואטמים נגד חדירת מים המיוצרים על פי מידה אישית. המידות נלקחות על ידי אנשי מקצוע המוכשרים לכך וביניהם רופאים, קלינאי תקשורת וטכנאיים.

אטמים נגד רעש מזיק הם הכרחיים

אטמים עם פילטר DLX מסננים רעש בשתי רמות ומאפשרים מעבר של תדר דיבור בעת שיחה או שימוש בטלפון. האטמים שקופים ונוחים מאוד לשימוש. האטמים מיוצרים על פי ידע וחומר אקרילי עמיד לאורך שנים, מתוצרת חברת DREVE גרמניה, כנדרש לפי התקן האירופאי EN 352-2-1993..

חשוב מאוד להצטייד בהם בסביבות רעש כבר על מנת להגן על האוזן מפני פגיעה שמיעתית. 

חשוב לדעת כי בעל עסק בסביבת רעש מזיק חייב לספק לעובדיו אטמי אוזניים בהתאמה אישית נגד רעש חזק תקינים ומתאימים. זאת על פי חוק מדינת ישראל ובהתאם לנהוג בכלל מדינות העולם המתפצחות הדואגות לרווחת העובד ולבריאותו. 

רעש מזיק לבריאותכם!

לרעש מזיק יש תופעות לוואי רבות כגון חוסר ריכוז, עלייה ברמת העייפות, אי יכולת עבודה זמנית עד אובדן כושר עבודה, שהרי לשמיעב גם מרכיב בשיווי המשקל של אדם.

רעש חזק הוא מטריד, הרסני והוא אף מזיק לבריאות ולאיכות החיים שלכם באופן חד משמעי. 

קיימים אטמים שקופים לאוזניים, או כאלה שלא בולטים שאכן נבדקו ונמצאו יעילים בתפקידים להגן על בריכות מערכת השמיעה שלכם, קראו באתר http://www.medor.co.il. השתמשו בהם! באמצעות האטמים, תתבצע הנחתת רעשים מושלמת בהתאמה אישית. אטמים מסיליקון עם פילטר מיוחד מאפשרים עבודה ברעש ושמיעת הדיבור.

אצלנו תוכלו למצוא סוגים שונים של אטמים נגד רעש לפי מידה אישית ובהתאמה אישית.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »