קורס nlp האם זה מתאים לי?

קורס nlp

NLP נחשב לאחד מתחומי הריפוי הטובים והמוצלחים ביותר בעולם הרפואה המשלימה. אם גם אתם רוצים ללמוד יותר על רפואת NLP, אנחנו מזמינים אתכם לעשות זאת דרך קורסים בדמיון מודרך שייתנו לכם את כל המידע הדרוש כדי להצליח.

קורס nlp האם זה מתאים לי?

קורס NLP מתאים לכל אחד ולכל גיל. בין אם רק סיימתם לימודי בגרות או לימודי משפטים ואתם בכלל לא בכיוון של למידה רפואית, גם לכם הקורס הזה יתאים וערך המוסף שהוא יציע לכם, יהיה גדול ומבורך, קראו בנושא באתר https://mayanot.co.il.

למה משמש ה-NLP?

תכנות נוירו-לשוני, (NLP) הוא דרך לשנות את המחשבות וההתנהגויות של אדם, כדי לעזור לו להשיג את התוצאות הרצויות עבורו.

הפופולריות של תכנות נוירו-לשוני או NLP נפוצה עד היום, כבר מאז שהחלה בשנות השבעים. השימושים שלה כוללים טיפול בפוביות וחרדה, הפרעות ושיפור ביצועים במקום העבודה או לאושר אישי והתנהלות בין אישית.

מה זה NLP?

ניתן להשתמש ב- NLP להתפתחות אישית, פוביות וחרדה.  NLPמשתמש בטכניקות תפיסתיות, התנהגותיות ותקשורת כדי להקל על אנשים לשנות את מחשבותיהם ומעשיהם.

NLP מסתמך על עיבוד שפה אך אין להתבלבל עם עיבוד שפה טבעית, החולקת על ראשי תיבות זהים.

מי פיתח את שיטת ה- NLP?

ה- NLP פותח על ידי ריצ'רד באנדלר וג'ון גרינדר, שהאמינו שניתן לזהות את דפוסי המחשבות וההתנהגויות של אנשים מצליחים וללמד אותם לאחרים.

למרות היעדר ראיות אמפיריות התומכות בכך, באנדרלר וגריינדר פרסמו שני ספרים בנושא, והפופולריות שלהם נבעה בחלקה מהצדדיות שלה בטיפול בנושאים רבים ומגוונים שאנשים מתמודדים איתם.

איך זה עובד?

הפרשנויות המשתנות של NLP מקשות על ההגדרה עצמה. הוא מבוסס על הרעיון שאנשים פועלים על ידי "מפות" פנימיות של העולם שהם לומדים באמצעות חוויות חושיות אישיות.

NLP מנסה לזהות ולשנות הטיות או מגבלות לא מודעות של מפת העולם של האדם. חשוב לזכור ש NLP היא אינה היפנוזה. במקום זאת, היא פועלת באמצעות שימוש מודע בשפה, זאת כדי לחולל שינויים במחשבותיו ובהתנהגותו של המטופל.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »