מיינדפולנס למתחילים

מתאים לכם גישה חדשה ובריאה יותר לחיים שלכם? יש לנו את הנוסחה הטובה ביותר לזה והיא מוצגת לפניכם כאן במאמר זה. על מיינדפולנס שמעתם? אם עניתם לא, נראה שאתם נמצאים בדיוק במאמר הנכון עבורכם.

מיינדפולנס למתחילים

במיינדפולנס מסורתי, לומדים לעשות פעולות שגרתיות תוך כדי ישיבה בעיניים עצומות, ומתבוננים בכל נשימה ונשימה. קשה לעשות זאת, במיוחד כמתחילים, כי כשאתם יושבים ומתבוננים בנשימה שלכם, המחשבות נראות לעתים כאילו הן מתגברות. 

בנוסף, אתה עדיין תצטרכו לחזור לחיים האמיתיים ברגע שזה יעשה עבורכם כהרגל. מיינדפולנס למתחילים הוא בעל משמעות עצומה על החיים הרגילים שלנו ולא דווקא על מהלך יחידני או ספציפי בנושא מסוים.

איך עושים את זה?

אז הנה הדרך הקלה והפשוטה יותר לעשות את זה: במקום לשבת בשקט ולהתבונן בנשימה בעיניים עצומות, פשוט למדו כיצד לבצע את פעולות השגרה היומיומיות שלכם בתשומת לב.

יתרונות המיינדפולנס:

  • מכיוון שהפעילויות השונות הן כבר חלק מהותי מהיום שלכם, אינכם צריכים למצוא זמן נפרד לתרגול מיינדפולנס
  • אפשר להתחיל בפעילויות קטנות של שלוש עד חמש דקות, כמו צחצוח שיניים
  • אתם יכולים לעשות זאת גם אם הסביבה רועשת או עמוסה
  • אתם יכולים לשנות את המודעות שלכם לכל סוג של הפרעה, ולחזור למצב מיינדפולנס בקלות
  • אתם יכולים לעשות זאת בזמן העבודה
  • זה יכול לשמש כאסטרטגיה מהירה לניהול מתח, כך שתראו את החרדות שלכם פוחתות מיד

פעילויות אפשריות נוספות לשילוב מיינדפולנס

השתמשו בו כדי לעזור לכם להיות רגועים, אפילו בעיצומו של פקק או עומס בעבודה. השתמש בו בזמן שאתם צריכים הפסקה או מרגישים לחוצים. השתמשו בכלים שרכשתם במהלך לימודי מיינדפולנס כשאתם אוכלים, כשאתם מתקלחים, או כדי להתחבר טוב יותר עם האדם שאתם איתו בכל רגע.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »