מזון רפואי לכלבים – מה זה ומתי נעדיף אותו על מזון רגיל

כל אחד שמגדל כלב בביתו מגלה עד מהרה כי הוא הופך לחלק טבעי של המשפחה ומהווה מקור אושר עבור הבעלים שלו. על כן, כאשר מגלים שדבר מה אינו כשורה אצל הכלב, פונים אל הווטרינר לצורך בירור וטיפול. בריאותו של הכלב מושפעת לא אחת מהמזון אותו הוא צורך וכדי לפתור בעיות רפואיות, יש להזין כלב במזון רפואי המותאם לאותה בעיה שהתגלתה אצלו. בנוסף ניתן להשתמש במזון רפואי לכלבים בשביל לשפר את איכות החיים שלו ולמנוע ממנו מחלות.

קנו מזון וחטיפים לכלבים >>>

איך יודעים שהכלב זקוק לאוכל רפואי?

מי שמכיר את הכלב שלו הכי טוב הוא הבעלים שלו ולכן כאשר הוא מגלה כי משהו אינו כשורה עם הכלב – הוא לא אוכל כרגיל, ממעט בפעילות, ישן יותר מתמיד או מראה סימני מחלה, יש לפנות אל וטרינר לצורך בירור מצבו הבריאותי. לעיתים, יעניק הווטרינר טיפול רפואי לכלב כמו תרופות או טיפול מקומי, אך לפעמים יהיה צורך רק לשנות את התזונה של הכלב למזון רפואי שיסייע לו להתחזק ולחזור לעצמו. הווטרינר הוא זה שימליץ לכם על המזון הטוב ביותר עבור הכלב בהתאם לבעיה הרפואית שהוא גילה אצלו.

התאמת המזון לבעיה הרפואית של הכלב

כלבים עלולים לסבול מבעיות רפואיות שונות וביניהן סכרת, אלרגיות שונות ובעיות עור כמו כן עלולות להתפתח אצלם בעיות בכליות, בעיות בכבד, בעיות לב, בעיות השמנה, בעיות בדרכי השתן, בעיות במפרקים ועוד. בנוסף, ישנם כלבים שעוברים ניתוחים שונים וזקוקים לשיקום ולהזנה שונה מהרגיל. לכל בעיה רפואית יש את האוכל המותאם עבורה ועל כן ניתן למצוא מבחר גדול של מזון רפואי לכלבים כדי שניתן יהיה להתאים את המזון הספציפי עבור הכלב שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך