הטסות רפואיות

טיסות רפואיות הן סוג של שירותי אמבולנס אווירי המציע הסעת חולים שזקוקים לטיפולים רפואיים דחופים. צוות הטיסה הוא בדרך כלל טייס ואחות או פרמדיק. הם יכולים להיות גם בליווי רופא, בהתאם לחומרת מצבו של המטופל. המטוסים המשמשים לטיסות רפואיות מצוידים בציוד רפואי ובאספקה כדי לענות על צרכי המטופל.

בארצות הברית, מינהל התעופה הפדרלי מגדיר הטסה רפואית כ: "מטוס המסופק על ידי מדינה או ממשלה מקומית להובלת אנשים הזקוקים לטיפול רפואי".

הטיסה הרפואית הראשונה התרחשה בשנת 1908 כאשר שני רופאים צרפתים הוטסו מפריז למרסיי. היו ניסיונות קודמים לכך אבל הטיסה הרפואית הרשמית היא אותה טיסה מפריז למרסיי.

מי זקוק להטסות רפואיות

טיסות רפואיות משמשות להסעת חולים הזקוקים לטיפול רפואי דחוף. הטסות רפואיות משמשות בדרך כלל כאשר מצבו של החולה מסכן חיים ויש להעביר אותן בהקדם האפשרי.

חלק מהסיבות לטיסה רפואית כוללות:

– חולים עם פציעה או מחלה חמורה הזקוקים לטיפול מיידי

– חולים עם מצב כרוני הזקוק לטיפול קבוע

– חולים שעברו תאונה או סבלו ממחלה וצריכים להעבירם לבית חולים אחר לטיפול טוב יותר.

כמה עולה הטסה רפואית?

טיסות רפואיות הן סוג של שירות אמבולנס אווירי המשמש להסעת חולים הזקוקים לטיפול רפואי דחוף. עלות טיסה רפואית משתנה בהתאם למרחק, לדחיפות ולסוג המטוס בו נעשה שימוש.

העלות הממוצעת לטיסה רפואית היא בסביבות 10,000 דולר. ניתן לחלק את זה לשני חלקים:

1) עלות למטופל

2) עלות לספק שירותי אמבולנס אוויר

-עלות למטופל: $5,000-$6,000 (תלוי אם מדובר בטיסה בינלאומית או פנימית)

-עלות לספק שירותי אמבולנס אוויר: $4,000-$5,000

אם חס וחלילה אתם זקוקים לשירותי הטסה רפואית, פנו לחברה מקצועית בעלת ניסיון בהטסות רפואיות כמו למשל חברת PrivateJet כדי שהבריאות שלכם תשמר בצורה הטובה ביותר.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »