לאט אבל בטוח: איך להתחיל לחיות אורח חיים בריא

בלנדר

אם יש משפט שכל אמא או סבתא תמיד תזדהה איתו וגם תגיד אותו בכל הזדמנות לילדים ולנכדים זה ללא ספק המשפט "שרק יהיו לי בריאים". ואכן, רבים מבינים שהרבה לפני דברים כמו עושר, זוגיות טובה, מימוש עצמי במקום העבודה או השכלה, הבריאות שלנו היא הנכס הכי חשוב שיש בידינו ולכן חשוב לשמור עליה כמה שרק ניתן. ישנם רבים המעוניינים להתחיל לחיות אורח חיים בריא יותר ופשוט לא יודעים איך לעשות את זה. לרוב, התחלה מהירה מדי מביאה לייאוש בשלב מוקדם וכך חוזרים במהרה להרגלים ישנים. אם גם אתם רוצים לנהל אורח חיים בריא יותר, הנה כמה טיפים שאולי יעזרו להתמיד.

שלבו בהדרגה תזונה בריאה יותר

גם מעבר קיצוני וחד לתזונה מסוימת לרוב מסתיים בכישלון ובהחלט קשה לשנות הרגלים בבת אחת. עם זאת, שינוי הדרגתי בהחלט עשוי לגרום לכם להתרגל למאכלים חדשים ועם הזמן להפוך את המאכלים הבריאים לתזונה העיקרית שלכם. ניתן לרכוש בלנדר להכנת שייקים ומיצים טבעיים וכך להכין כמה פעמים בשבוע שייקים טובים ובריאים, לבחור לוותר פעמים בשבוע על מאכלים מטוגנים, על סוכר ופחמימות ריקות או להחליט לאכול בכל יום ירקות בשלושה צבעים לפחות. עם הזמן הגוף שלכם יבין לבד מה עושה לו טוב וסביר להניח שתרגישו לבד את הצורך להתמיד עם התזונה הזו.

כושר גופני "על הדרך"

מומלץ להתחיל להכניס כושר גופני על בסיס קבוע וכדאי לעשות זאת בהדרגה כמובן. עם זאת, עד שתתחילו, נסו להכניס את הכושר לפעולות הרגילות שלכם. עלו במדרגות במקום במעלית, לכו ברגל לסידורים במקום לצאת עם הרכב ורכבו על אופניים ממקום למקום.

בשורה התחתונה

אורח חיים בריא הוא מומלץ לכל אדם. כדי שגם אתם תצליחו לסגל לעצמכם הרגלים חדשים, עדיף בהחלט לעשות צעדים קטנים על פני זמן ארוך ולהנות משינוי משמעותית וכולל עם הזמן. בנוסף, אל תלקו את עצמכם אם דברים לא הולכים חלק בהתחלה. זכרו כי מדובר בתהליך וככזה עשויות להיות גם מהמורות בדרך. שיהיה בהצלחה ושתהיו לי בריאים!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »