שאיבת שומן מהסנטר

שאיבת שומן מהסנטר

כל אחד רוצה מראה אסתטי וחטוב והמרדף אחר השגת מראה זה יכולה לעתים להרקיע שחקים. כיום ישנם טיפולים אסתטיים שונים הניתנים לביצוע בקלות ובמהירות ויכולים לסייע בשיפור המראה החיצוני, לצד שאיבת שומנים מיותרים וחיטוב הגוף וחלקיו השונים. כך למשל, שאיבת שומן מהסנטר הפך להיות טיפול פופולרי במיוחד בשנים האחרונות בקרב גברים ונשים כאחד.

למי מתאים שאיבת שומן מהסנטר?

כולם רוצים סנטר חטוב אך לצערנו הניתוח אינו מתאים לכל אחד. על אף שמדובר בניתוח פשוט יחסית, הרי שעבור אנשים כבדי משקל למשל, בעלי משקל עודף רב, הניתוח יעזור רק באופן זמני ולכן לא מומלץ לעשותו. גם אנשים רזים או בעלי משקל עודף קל עשויים להיווצר שומנים מיותרים באזור הסנטר ועבור אותם אנשים המעוניינים בשאיבת השומנים המיותרים והענקת מראה אסתטי וטוב יותר יוכלו לעשות את הניתוח ולעבור אותו בקלות ובמהירות.

הליך הניתוח – פשוט מאוד וללא סיבוכים מיותרים:

  • שלב 1 – בשלב הראשון יבצע המנתח מעין אלחוש והרדמה מקומית של הסנטר וזאת על מנת להקל על המטופל במהלך הניתוח.
  • שלב 2 – פותחים חור קטן בתחתית הסנטר ודרכו מחדירים את הצינור השואב. באמצעות לייזר מיוחד הממיס ביתר קלות את השומנים ניתן יהיה לבצע שאיבת שומן מהסנטר בקלות ובמהירות.
  • שלב 3 – הרופא המנתח יחטב את הסנטר על ידי פיסול הרקמות וכך נקבל סנטר הנראה חטוב יותר.
  • שלב 4 – המטופל יעברו לחדר התאוששות למספר שעות שלאחריהן יעזוב הביתה, לא לפני שהרופא המנתח יחבוש היטב את המקום באמצעות תחבושת מיוחדת.

תהליך ההחלמה ותופעות לוואי:

תהליך ההחלמה לאחר ניתוח שאיבת שומן מהסנטר הנו מאוד פשוט יחסית. ראשית, תקבלו חבישה מיוחדת לאזור הסנטר אותה כדאי להשאיר לפחות שבוע ממועד הניתוח, כמובן בהתאם להנחיות הרופא המנתח. תופעות הלוואי הנן קלות ביותר בדמוי אזור נפוח למשך כשבוע-שבועיים, כאשר הנפיחות יורדת מדי יום עד לקבלת המראה הטבעי והחטוב של הסנטר. אנו בקליניקה של ד"ר וולף נשמח לספק לכם טיפול אסתטי ברמה הגבוהה ביותר וללוות אתכם לכל אורך התהליך ולאחריו עד לריפוי המלא והסופי שלאחר הניתוח. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »