סדנאות צום מיצים

1941709-min

צום מיצים הוא הליך לשיפור אופן התפקוד של מערכות שונות בגוף וזאת כדי ליצור ניקוי של הרעלים הקיימים באיברים השונים. המטרה היא להוביל כל אדם לביצוע של הרגלי אכילה וליצור אצלו רוגע כדי שייפרד ממצבים של לחצים ושל מתחים שהוא חווה בחיי היום יום.

פעילות במהלך סדנת צום מיצים

מדובר בסדנה שמתבססת בעיקר על שתיה של מיצים ושיקים אשר מורכבים מסוגים שונים של ירקות וסוגים שונים של פירות. כמו כן מצורפים לכך אגוזים וזרעים אשר הפרידו מהם את הסיבים ואת הקליפות. המשקאות המרוכזים הללו מסייעים מאד בשיפור במצבים שונים של בעיות במערכת העיכול ויוצרים שינויים מהותיים לנוחותו של המטופל.

המיצים הללו מעניקים לכל גוף את האנרגיה הנחוצה לו, מוסיפה לו וויטמינים שנחוצים לו מאד, כמו כן כמה סוגים של נוגדי חמצון מרוכזים וממלאים לו את המאגרים הנחוצים מאד להמשך התפקוד שלו.

מהלך הסדנה

בסדנה לומדים רבדים שונים אשר קשורים לתזונה הנכונה והמומלצת כדי לשפר את תפקודו היום יומי של כל אדם תוך שילוב של שיקים ומיצים שונים. המשתתפים יקבלו הדרכה על השילובים המומלצים שהם בעלי ערכים תזונתיים גבוהים ויסייעו מאד לכל אדם.

כמו כן ייהנו המשתתפים משפע של הרצאות ושיחות מרתקות בנושאים שונים אשר קשורים לתזונה ולתפקודו של גוף האדם וזאת כדי שהם יסיקו את המסקנות ויבצעו שינויים מהותיים בדרך ההתנהלות היום יומית שלהם, הן בתחום התזונה והן בתחום הרגשי וההגעה למצבים רגועים, שיובילו אותם גם לפעילות נכונה של איברי הגוף, כשהם יחושו שאין מתחים או שיש פחות לחץ ביום יום.

במהלך הסדנה, ייהנו המשתתפים משיעורי תנועה בסגנונות שונים, כדי ליצור את השינוי שכל כך נחוץ להם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »