האם קיים טיפול טבעי בוריקוצלה?

טיפול טבעי בוריקוצלה

מה זה וריקוצלה? וכיצד מטפלים בתופעה באופן טבעי? לא מעט גברים סובלים מתופעה של ורידים בתוך שק האשכים – מה שידוע ומוכר כ 'וריקוצלה'. מדובר בתופעה שסובלים ממנה עשרה אחוז מהגברים בזמן שרבע מהן יסבלו גם מהפרעות בפוריות. 

למה זה קורה?

ממה נובעת וריקוצלה? מדובר בבעיה שנוצרת בדרך כלל עקב עלייה בטמפרטורת האשכים והצטברות של דם ורידי באשכים או בשל הצטברות של חומרים המזיקים להתפתחות ויצירת זרע באופן תקני . הופעת דליות באשכים מתריעה על היעדר ניקוז בכמות נכונה מתוך האשכים אל הגוף ואל המקומות הייעודיים והנכונים. 

וריקוצלה הוא מצב שבו מצטברים ורידים באשכים ממש כמו ברגליים, כאשר דליות היא מילה נוספת לוורידים שמצטברים באשכים או ברגליים. 

אז כיצד מטפלים בבעיה באופן טבעי?

בשל העבודה שתופעה זאת משפיעה בחלק מהמקרים על פוריותו של הגבר – חשוב לטפל בה כמה שיותר מוקדם, כמו גם שיש גברים שיסבלו מאי נוחות וכאבים עקב הצטברות הדם, או בשל נפיחות של החלק העליון של האשכים. לכן חשוב להיעזר ברפואה הסינית כדי לטפל בנושא באופן טבעי. 

טיפול טבעי בוריקוצלה נעשה באמצעות שילוב של צמחי מרפא ודיקור, זאת באמצעות שיטות שונות שפותחו כדי לסייע לגברים ונערים להפטר מהתופעה. בזמן הדיקור, הפסולת משמצטברת האשכים מתחילה לזרום לכיווני היציאה של הגוף והדם מתחדש וזורם טוב יותר. כמו כן צמחי מרפא מסייעים לאזן את הגוף ולשפר את איכות הזרע כך שרבים יכולים לטפל בבעיה וגם לטפל בבעיות פוריות. אז אם אתם רוצים לטפל בוריקוצלה בשיטה טבעית – פנו אל מומחים ברופאה הסינית. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »