האם קיים טיפול טבעי בוריקוצלה?

טיפול טבעי בוריקוצלה

מה זה וריקוצלה? וכיצד מטפלים בתופעה באופן טבעי? לא מעט גברים סובלים מתופעה של ורידים בתוך שק האשכים – מה שידוע ומוכר כ 'וריקוצלה'. מדובר בתופעה שסובלים ממנה עשרה אחוז מהגברים בזמן שרבע מהן יסבלו גם מהפרעות בפוריות. 

למה זה קורה?

ממה נובעת וריקוצלה? מדובר בבעיה שנוצרת בדרך כלל עקב עלייה בטמפרטורת האשכים והצטברות של דם ורידי באשכים או בשל הצטברות של חומרים המזיקים להתפתחות ויצירת זרע באופן תקני . הופעת דליות באשכים מתריעה על היעדר ניקוז בכמות נכונה מתוך האשכים אל הגוף ואל המקומות הייעודיים והנכונים. 

וריקוצלה הוא מצב שבו מצטברים ורידים באשכים ממש כמו ברגליים, כאשר דליות היא מילה נוספת לוורידים שמצטברים באשכים או ברגליים. 

אז כיצד מטפלים בבעיה באופן טבעי?

בשל העבודה שתופעה זאת משפיעה בחלק מהמקרים על פוריותו של הגבר – חשוב לטפל בה כמה שיותר מוקדם, כמו גם שיש גברים שיסבלו מאי נוחות וכאבים עקב הצטברות הדם, או בשל נפיחות של החלק העליון של האשכים. לכן חשוב להיעזר ברפואה הסינית כדי לטפל בנושא באופן טבעי. 

טיפול טבעי בוריקוצלה נעשה באמצעות שילוב של צמחי מרפא ודיקור, זאת באמצעות שיטות שונות שפותחו כדי לסייע לגברים ונערים להפטר מהתופעה. בזמן הדיקור, הפסולת משמצטברת האשכים מתחילה לזרום לכיווני היציאה של הגוף והדם מתחדש וזורם טוב יותר. כמו כן צמחי מרפא מסייעים לאזן את הגוף ולשפר את איכות הזרע כך שרבים יכולים לטפל בבעיה וגם לטפל בבעיות פוריות. אז אם אתם רוצים לטפל בוריקוצלה בשיטה טבעית – פנו אל מומחים ברופאה הסינית. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »