האם אפשר לרכב עם אופני הרים גם בכביש?

אופניים

ישנה שאלה שהרבה אנשים שואלים אותה לפני שהם באים לקנטות לעצמם אופני הרים.

הם מבקשים לדעת האם אפשר לרכב עם אופני הרים גם בכביש?

זאת משום שאופני הרים הם אופניים מיוחדות מכמה וכמה בחינות. הן מבחינת הצמיגים שחייבים להיות חזקים יותר, מאסיביים יותר ומתאימים לרכיבה על הרים. הצמיגים הללו כאשר רוכבים איתם על כביש רגיל יבזבזו הרבה מאוד אנרגיה שלא באמת צריך אותם וגם הרכיבה לא תוכל להיות במהירות הרצויה.

אופניים להרים ואופניים לכביש?

אז מה? אדם שיוצא לרכיבה על ההרים יהיה צריך להצטייד בעוד זוג אופניים לצורך המעברים בין הכביש הרגיל לבין מסלול הרכיבה על ההר? אז זהו שזה לא יהיה ממש כך. ברוב רובם של המקרים אפשר יהיה להסתדר עם אותו זוג אופניים כאשר הרכיבה על הכביש הרגיל תהיה אולי רכיבה מעט יותר מאולצת או מסורבלת.

אך אם קורה והאופניים שנקנו לצורך רכיבה על הרים, באים לבסוף לשימוש יותר לצרכי רכיבה על הכביש ובעל האופניים מגיע למסקנה שהשימוש על הכביש הופך להיות השימוש העיקרי של האופניים, יכול בהחלט להחליף את צמיגי האופניים וכך הוא יוכל ליהנות מרכיבה נוחה ומהירה גם על הכביש.

הוא לא הורס בכך דבר והוא לא מפסיד את ההשקעה הגדולה שהוא השקיע באופני ההרים. זאת משום שאופני ההרים יישארו בהגדרה וגם במהות שלהם, אופני הרים לכל דבר ועניין.

הכול יהיה תלוי בהחלפה של הצמיגים.

איפה קונים אופניים?

חשוב לדעת שאופני איכות, אופניים טובות ומוצלחות, אופניים שאכן יעשו את העבודה כמו שצריך, לא קונים בכל מקום. לשם כך יש לפנות לחנויות שמציעות אופניים מקצועיות ברמות מוקפדות וגבוהות של יצרנים מוכרים ובעלי שם.

לרכישת אופניים בקרו באתר: https://www.cobra-bordo.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

שירותי סיעוד פרטיים
בריאות
גל

עובד זר סיעודי או בית אבות?

מבוגרים בגיל מופלג אשר אינם עצמאיים ויכולים לדאוג לעצמם חייבים להיות מטופלים ובהשגחה לאורך כל שעות היממה. בסיטואציה כזאת, וככל שהיא מתקדמת לרעה, קיימות שתי

קרא עוד »
דיקור סיני
בריאות
גל

מהו דיקור סיני?

הרפואה הסינית היא רפואה עתיקת יומין. בסין יש לא מעט סינים שחיים בגילאי מאה ומעלה, אך עדיין חיים את חייהם כצעירים, עושים מדיטציות ויש להם

קרא עוד »
עזרי שמע
בריאות
גל

מה זה היפראקוזיס?

היפראקוזיס הינה תופעה שקשורה לשמיעה, והיא גורמת למי שסובל ממנה לסבול מצלילים ומקולות שהם ברמה סבירה, הללו גורמים לו לחוסר נוחות, לכעס ועוד. במקרים מסוימים

קרא עוד »

אני גל, ברוכים הבאים לבלוג שלי :)

בבלוג שלי תמצאו מגוון מאמרים בכל התחומים:

צרכנות, אסתטיקה ויופי, רפואה, סיעודי, רפואה אלטרנטיבית, טכנולוגיה וכו'

© 2019 All Rights Reserved