מה כדאי, מדרסים נשלפים או נעליים אורטופדיות?

מדרסים נשלפים

מבחינה רפואית, ההבדל בין מדרסים לנעליים אורטופדיות משתנה מאדם לאדם. אדם הזקוק למדרסים מיוחדים, לא בהכרח יצטרך נעליים אורטופדיות וכן להפך. במאמר זה נבין את החשיבות שיש בנעליים בריאותיות.

מה כדאי, מדרסים נשלפים או נעליים אורטופדיות?

ככלל, לפני שבודקים האם מדרסים נשלפים טובים מנעליים אורטופדיות או שמה הנעליים עדיפות יותר, חשוב להבין על הבעיה שלשמה התכנסנו. לא כל אדם יהיה חייב בלבישת נעליים אורטופדיות וכך גם לגבי מדרסים.

התייעצות עם אורטופד או כל גורם מקצועי אחר לגבי סוג ההנעלה שעליכם ללבוש, תסייע לכם רבות בהבנה, עם אילו נעליים אתם צריכים ללכת.

למה חשוב לבחור מדרסים איכותיים בלבד

מדרסים רכים לחלוטין, אינם רק יעילים, אלא הם למעשה "מרפאים את הבעיה". אתם עלולים לגלות שבתחילה אתם אוהבים את התחושה של החלקת כף הרגל שלכם לנעל עם מדרס רך וכרית טובה, אך במציאות סוגים אלה של מדרסים, אינם עושים דבר כדי לפתור את בעיית השורש.

מדרס טוב אמור לספק תערובת של מבנים תומכים וקשים ומבנים רכים יותר הפועלים יחד, לעיצוב מחדש של יישור כפות הרגליים.

מדרסים צריכים להיות נוחים

בדומה לתיאוריה לפיה "רך יותר = טוב יותר", רוב האנשים חושבים שהם צריכים להרגיש נוח יותר בפעם הראשונה שהם מכניסים אותם לנעליהם. ברגע שלומדים את מטרת המדרסים, לעצב מחדש ולכוון מחדש את כפות הרגליים לשלמותן האנטומית, יודעים גם לבחור בדיוק את המתאימים ביותר.

מדרסים לכפות הרגליים עובדים כמו סוגרים לשיניים, ומפעילים לחץ על אזורים ספציפיים כדי להעביר אותם למצב נכון. לחץ זה יכול להרגיש לא נוח בזמן שהשרירים, הגידים והעצמות שלכם לומדים מחדש להתכוונן לנורמל.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »