באילו מצבים מומלץ לשקול השתלת מיניסקוס?

השתלת מיניסקוס

תפקידו העיקרי של המיניסקוס הוא שמירה על סחוס הברך מפני שחיקה. יציבות הברך נובעת מפעילות המיניסקוס, המשמש בתור בולם זעזועים טבעי ומאפשר לגוף לנוע בצורה חלקה ומבלי לחוש בכאבים. הבעיה מתחילה כאשר ישנה פגיעה במיניסקוס, אשר נחשבת לנפוצה במיוחד בקרב ספורטאים, אך גם בקרב אנשים מבוגרים שנוטים לסבול מתהליך הניוון של הגוף במרוצת השנים.

המצב העיקרי שבו השתלת מיניסקוס נחשבת לאופציה טובה היא כאשר מוציאים את החלק הקרוע מהמניסקוס, אך על אף זאת ממשיך הצעיר לסבול מכאבים. במצב כזה רצוי לבצע השתלת מיניסקוס באמצעות ניתוח משחזר.

לא תמיד רצוי להחליף את המפרק

צריך להבין כי החלפה של מפרק הבר מתאימה בעיקר במקרים שבהם רוצים לטפל בבעיה במינסקוס אצל מבוגרים, שכן במצב כזה לא תתאפשר פעולות כמו ריצה וקפיצה, אלא הליכה. לפיכך זה יהיה חשוב שתביאו בחשבון את הדרך שבה אתם הולכים לטפל בעצמכם על בסיס האופציה הכי מתאימה ותבררו האם אתם צריכים השתלת מניסקוס בכלל.

כדי לבצע הערכה מדויקת של אופן הטיפול הרצוי, הדרך הנכונה להתכונן לניתוח ומה אתם יכולים לעשות בהתחשב במצב ממנו אתם סובלים, יהיה כדאי לכם לפנות בהקדם אל רופא שיוכל לייעץ לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת לאפשר לכם להבין בדיוק איך אתם יכולים להיפטר מהכאבים במצב שלכם.

אל תתנו לכאבים לנצח אתכם

הרפואה של היום יכולה לעזור לכם לפתור את ההתמודדות עם הכאבים ביעילות רבה. כך שאם אתם לא רוצים להמשיך לסבול מכאבים בברכיים, אז אולי השתלת מניסקוס זה משהו שעשוי לשנות לחלוטין את ההרגשה שלכם ולאפשר לכם לחזור לחיים. בעזרתו של אורטופד מומחה ברכיים ספורט, תוכלו לקבל את הטיפול שאתם ראויים לו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »