באילו מצבים מומלץ לשקול השתלת מיניסקוס?

השתלת מיניסקוס

תפקידו העיקרי של המיניסקוס הוא שמירה על סחוס הברך מפני שחיקה. יציבות הברך נובעת מפעילות המיניסקוס, המשמש בתור בולם זעזועים טבעי ומאפשר לגוף לנוע בצורה חלקה ומבלי לחוש בכאבים. הבעיה מתחילה כאשר ישנה פגיעה במיניסקוס, אשר נחשבת לנפוצה במיוחד בקרב ספורטאים, אך גם בקרב אנשים מבוגרים שנוטים לסבול מתהליך הניוון של הגוף במרוצת השנים.

המצב העיקרי שבו השתלת מיניסקוס נחשבת לאופציה טובה היא כאשר מוציאים את החלק הקרוע מהמניסקוס, אך על אף זאת ממשיך הצעיר לסבול מכאבים. במצב כזה רצוי לבצע השתלת מיניסקוס באמצעות ניתוח משחזר.

לא תמיד רצוי להחליף את המפרק

צריך להבין כי החלפה של מפרק הבר מתאימה בעיקר במקרים שבהם רוצים לטפל בבעיה במינסקוס אצל מבוגרים, שכן במצב כזה לא תתאפשר פעולות כמו ריצה וקפיצה, אלא הליכה. לפיכך זה יהיה חשוב שתביאו בחשבון את הדרך שבה אתם הולכים לטפל בעצמכם על בסיס האופציה הכי מתאימה ותבררו האם אתם צריכים השתלת מניסקוס בכלל.

כדי לבצע הערכה מדויקת של אופן הטיפול הרצוי, הדרך הנכונה להתכונן לניתוח ומה אתם יכולים לעשות בהתחשב במצב ממנו אתם סובלים, יהיה כדאי לכם לפנות בהקדם אל רופא שיוכל לייעץ לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת לאפשר לכם להבין בדיוק איך אתם יכולים להיפטר מהכאבים במצב שלכם.

אל תתנו לכאבים לנצח אתכם

הרפואה של היום יכולה לעזור לכם לפתור את ההתמודדות עם הכאבים ביעילות רבה. כך שאם אתם לא רוצים להמשיך לסבול מכאבים בברכיים, אז אולי השתלת מניסקוס זה משהו שעשוי לשנות לחלוטין את ההרגשה שלכם ולאפשר לכם לחזור לחיים. בעזרתו של אורטופד מומחה ברכיים ספורט, תוכלו לקבל את הטיפול שאתם ראויים לו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »