איך באמת לבדוק את איכות המזון שלכם בבית

1707014-min

המזון שאנו אוכלים משפיע ישירות על הבריאות שלנו. אכילה בריאה ומאוזנת כוללת את כל אבות המזון, תוך מתן דגש על אכילת חומרי גלם טבעיים כגון פירות, ירקות, בשר, קטניות ודגנים והימנעות ממאכלים מעובדים, חטיפים, שתייה ממותקת וכו. אממה, גם פירות וירקות והבשר לא תמיד בריאים כפי שנראים. מה זה אומר וכיצד לבדוק את איכות הפירות והירקות שאתם אוכלים במדריך שכדאי לכם לקרוא.

מה עלול לפגוע באיכות הירקות והפירות שאנו אוכלים?

חקלאים משתמשים בדשן על מנת לגרום לגידולים לצמוח ולהבשיל מהר יותר. הסיבה ברורה – יותר גידולים בזמן קצר יותר לשם הגדלת הרווחיות. מי שמשלם על זה הם אנחנו, מאחר וברוב סוגי הדישון נמצא חומר חנקן, אשר נמצא גם באופן טבעי ברוב הירקות והפירות ותורם לצמיחה והבשלה מהירה יותר. ברגע שיש עודף חנקן בתוך הגידולים כתוצאה מדישון מסיבי ומוגזם, ישנה השפעה רעה על בריאותנו. עודף חנקן עלול לגרום למחלת סוכרת, פרקינסון ואלצהיימר.

לזהות חריגות של חומרים מסוכנים לבריאות

על מנת להבטיח שכל מזון שאנו מכניסים לגופנו הוא אכן טוב עבורנו, מומלץ להשתמש במכשיר למדידת איכות המזון. מכשיר זה מודד רמת חנקן ורדיואקטיביות בירקות ובפירות ומאפשר לנו לדעת את איכותם של הפירות והירקות טרם רכישתם.

בעזרת אפליקציה ידידותית לשימוש, ניתן להתחבר למכשיר בדיקת איכות המזון ולעקוב אחר המדדים ועוד פעולות נוספות אשר יעזרו לכם לשמור על תזונה בריאה ומוצרי גלם איכותיים.

מכשיר לבדיקת איכות המזון

כדי לוודא שאתם רוכשים פירות וירקות איכותיים, תוכלו לקחת איתכם מכשיר לבדיקת איכות המזון. בעזרת מכשיר קטן ונוח (במשקל 30 גרם) תוכלו בקלות ובכל מקום לבחון את מדדי איכות המזון תוך שניות בודדות. 

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף: https://www.ybrhome.com/.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »