איך לעבור דיאטה בשלום

איך לעשות דיאטה ים תיכונית

כדי לצלוח דיאטה יש להיות ערוכים לכך כמו שצריך, במיוחד בהכנה נפשית כדי להתמודד ולהצליח.

איך לעבור דיאטה בשלום

יש לבצע הליך זה בליווי מקצועי של מי שעוסקת בכך שנים רבות ויודעת כיצד לבצע את ההכנה הרוחבית של כל אחת למהלך זה.

ברור לכולן שלא מדובר בהליך של הוקוס פוקוס וכדי שהדיאטה תצליח צריך לבצע מהלכים רבים הן בחשיבה והן בהתנהלות היום-יומית. כאשר קיים רצון עז שהמהלך יצליח, קיימת סבירות גבוהה שהדבר אכן יקרה.

מהלכי הדיאטה 

בקצב התזונה העכשווי, כדי להפחית את הקילוגרמים המיותרים ולהפחית בהיקפים, נדרשת אכילה קשובה המחליפה את האכילה הרגשית (קראו על אכילה רגשית באתר myswitch). כל נערה תקבל מהתזונאית את תפריט המזון היומי שנבנה בהתאם לאהבות הקולינריות שלה, למידות שלה ולמספר הקילוגרמים שברצונה להפחית. 

התוכנית נבנית בהדרגה, בהתחלה היא קלה עד שהגוף מתרגל לכמויות המופחתות של המזון ולסוגיו ועם הזמן הדברים משתנים כדי להשיג את התוצאות הרצויות. בנוסף לכך מתלווה לתוכנית התזונה גם תוכנית של אימוני ספורט שנערכים במקביל וגם רמת העצימות שלהם מתחילה נמוך ולאט לאט מתגברת, כשהגוף מתרגל לאימונים הספורטיביים היום יומיים.

ליווי ותמיכה במהלך הדיאטה 

ליווי מקצועי הוא דבר חשוב ביותר במהלך הדיאטה. ללא ליווי, אהדה וחמלה לאורך כל הדרך, יהיה קשה מאד להגיע לתוצאות הרצויות. המלווה משוחחת עם הנערה בתכיפות, מתעניינת בשלומה, מה מסתדר לה בקלות במהלך הדיאטה, איפה קשה לה ועוד. בהתאם לכך היא מעניקה לה חיזוקים רבים במקומות הספציפיים הנדרשים ומסבירה לה כיצד להתמודד עם הרצון לאכילה רגשית בשעות ובמקרים שונים. בבלוג MY SWITCH שפת האכילה תוכלו לקבל טיפים לדרך.

ההליך הוא לא פשוט אך נערה שלוקחת זאת ברצינות, מסוגלת גם להצליח ודבר זה ישפר באופן מטאורי את ההרגשה והשמחה שלה. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פלאג אנאלי לא רק לנשים

צעצועי מין נועדו לאפשר חדירה אחורית בטוחה, כיפית, מענגת והדרגתית. אחד המוצרים המוכרים שמאפשרים למשתמש חדירה אל פי הטבעת, ומכאן עינוג של נקודת ה g

קרא עוד »

הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת

קרא עוד »