איך תתאים לעצמך חיתול למבוגרים?

1937166-min

חיתול מבוגרים הוא מוצר נדרש שמבוגרים רבים נעזרים בו. הוא נועד לפתור את בעיית חוסר השליטה שמתפתחת בגיל המבוגר. מציאות החיים הזו בהחלט אינה נעימה, והיא גורמת לתחושה לא נוחה. אבל בעידן שלנו יש כל כך הרבה פתרונות ואין סיבה לסבול. מה גם שיש מגוון מוצרים וסוגים שונים של פתרונות. מה שיאפשר לכל אחד להתאים לעצמו את המוצר המתאים שישרת אותו בנוחות רבה בהתאם למצבו.

כך מתאימים חיתול למבוגרים

  • חומרת המצב – ראשית יש לאפיין את המצב. במידה ומדובר על אדם שסובל מטפטופים בלבד, יהיה מספיק לעשות שימוש בפד או בחיתול דק. לעומת זאת אם מדובר על מצב חמור יותר, הרי יהיה צורך בחיתול משמעותי בעל יכולת ספיגה טובה יותר.
  • עובי המוצר – חשוב לנו להתייחס לעובי המוצר. ככל שהוא דק יותר כך הוא יהיה יותר נוח ללבישה. כך הוא גם לא יבלוט ואפשר יהיה ללבוש אותו בלי לחשוש שהוא ניכר לעין המתבונן.
  • כושר ספיגה – חשוב להתייחס לכושר הספיגה של המוצר. יש מוצרים שיכולים לספוג מעולה. אחרים דולפים מהר מאוד. זה ההבדל בין מוצר באיכות מעולה למוצר באיכות בינונית.
  • מידה וגודל – יש להתאים היטב את המידה ואת הגודל של המוצר. כי מוצר שהוא קטן מידי יגרום לחוסר נוחות. ואילו מוצר גדול גם הוא יהיה מלווה בתופעות בלתי רצויות. מדידה וניסוי יאפשרו לכם להחליט מהו המוצר הרצוי לכם.
  • ריח – מוצרי ספיגה שונים מכילים בתוכם מנטרלי ריחות. מה שמאפשר לכם לשמור על ריח נעים ולמנוע ריחות לא נעימים שידלפו החוצה.
  • מותג – חשוב להבין כי קיימים מותגים שונים. ניתן להכיר אותם ולזהות את מותג החיתולים למבוגרים שמציע חיתולים ברמת איכות גבוהה.

מוזמנים לפנות אלינו – https://www.pharmashops.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי גם יענין אותך...

דרכי הטיפול ב-CBT

מהן דרכי הטיפול ב-CBT?

יש שיטות טיפול פופולאריות ומוכרות, לעומת אחרות שלא ממש הצליחו להוכיח את עצמן בשטח ולגרום למטופלים להתעניין בהם. אבל שיטת הטיפול שנקראת בשמה המקצועי –

קרא עוד »
משאבת הנקה

משאבת הנקה – מה החשיבות שלה?

ישנם פריטים מסוימים, אשר בזמן אמת כאשר מייצרים אותם לא מבינים את המשמעות ההיסטורית שלהם. רק כעבור שנים אפשר להבין עד כמה הם משמעותיים, ואיזה

קרא עוד »

Comments are Disabled