כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג?

חסר בשיער עשוי לפגום מאוד במראה הפנים שלך, במיוחד אם מדובר באזור הגבות. כל שערה חסרה עלולה להביא למצב של אזור מקורח וגבה שאינה מלאה ומחמיאה מספיק. כאן יהיה צורך לבצע טיפול יופי משלים שידמה את מראה השערות החסרות בצורה הטבעית ביותר בהתאם לאפשרויות.

חשוב מאוד לדעת כי אמנם מיקרובליידינג מוגדר באיפור קבוע , אך גם הוא מחזיק מעמד למשך תקופה מסוימת ולא לנצח.

אז כמה זה בעצם יכול להחזיק?

וכאן נענה על השאלה החשובה בעצם כמה זמן מחזיק מיקרו בליידינג ? מקירובליידינג עשוי להחזיק למשך תקופה של כחצי שנה ועד שנה וחצי של מראה נפלא ומחמיא. במה תלוי הדבר? בסופו של דבר הוא משתנה לפי סוג העור של המטופלת. לעיתים ניתן לשער מראש כבר בעת הטיפול כמה זמן הטיפול עומד להחזיק מעמד וללוות אותך, ולעתים קשה לשער זאת. לכן חשוב שתיקחי בחשבון שאין כאן תקופה מוגדרת מאוד של תוצאות. אם את בוחרת לבצע מיקרובליידינג עליך להיות מודעת לכך שהטיפול עשוי ללוות אותך למשך כשישה חודשים ולהפתיע לטובה עד לתקופה של שנה וחצי.

הקוסמטיקאית, הטיפול והתוצאות

היות ומדובר על טיפול בלהב ובפיגמנטים שמוחדרים חשוב מאוד לבחור מכון יופי מקצועי ומוביל מאוד. מקום בו צבר הצוות ידע מקצועי עצום ויכולות מתקדמות מאוד של איפור קבוע לגבות למשך זמן. במקום כזה אתם תוכלי לעלות על מיטת הטיפול ולהרגיש שלווה ובטוחה ביחס למה שעומדים לבצע עבורך. בכל מקרה חשוב לדמות מראש את התוצאה הרצויה ולהגדיר אותה מדויק מכל היבט שהוא. כדי שתהיי בטוחה שאת עומדת להיות מרוצה מהגבות שלך לאחר טיפול מיקרובליידינג. שתשמחי בכל יום בו המיקרובליידינג מחזיק ומשפר את המראה שלך, ואת נהנית מגבות מלאות ויפות שמשלימות את המראה של הפנים שלך כפי שאת רוצה!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »