איך תדעי אם יש לך פטריה בנרתיק

איך תדעי אם יש לך פטריה בנרתיק

קרוב ל – 80 אחוזים מהנשים סובלות מפטריה בנרתיק. פטריה כזו היא מעין זיהום, כאשר ניתן לזהות אותו באמצעות התסמינים המוכרים שהם נפיחות, גרד, אדמומיות, הפרשות בצבע לבן ןתחושה ששורף בפות. במצב בו ישנה פטריה בנרתיק יהיה מומלץ לפנות אל רופא נשים כדי שיציע לך את הטיפול המתאים ביותר ויסייע לך להשיב את הנרתיק למצב תקין ובריא.

החזרת האיזון בפלורה – חלק מהותי בטיפול

כחלק מהטיפול להעלמת הפטריה יציע לך הרופא לעשות שימוש בפרוביוטיקה לשם השבת האיזון של חיידקי המעיים, כלומר הפלורה. כמו כן, לצד זאת תצטרכי לנטול תרופות שיסייעו בהעלמה מהירה של הפטריה.

בעצם מדובר על טיפול מניעתי אשר כולל בתוכו גם בטיפול בפטריה הקיימת. כך תוכלי לישון בראש בשקט ולדעת כי לא תצטרכי לסבול מפטריות בנרתיק פעם אחר פעם.

פנייה אל רופא הנשים – אל תוותרי על כך

צעד חיוני בטיפול במצב של פטריה בנרתיק יהיה לפנות אל רופא נשים אשר יוכל לבחון את המצב האישי שלך ובהתאם לכך לרשום לך טיפול תרופתי הולם. לא יהיה כדאי להתעכב או להסס עם הפנייה וזאת אם יש לך רצון להיות רגועה לחלוטין בכל הנוגע למצב עמו את מתמודדת. כך הטיפול יהיה האפקטיבי ביותר.

הפטריה חוזרת? מדובר בחוסר איזון במעיים

בדרך כלל מצבים בהם הפטריה בנרתיק חוזרת מתרחשים עקב חוסר איזון של חיידקי המעיים. מצבים כאלה יכולים להיפסק באמצעות איזון של הפלורה. לשם כך יהיה ניתן להתייעץ עם רוקח או רופא וזאת כדי להבין מה יהיה כדאי לנטול בדיוק ומה תהיה הדרך הטיפולית הנכונה ביותר למצב ממנו את סובלת. כך תוכלי לשפר את איכות החיים שלכם ולהעלים את הפטריה אחת ולתמיד.

לתיאום פגישת ייעוץ עם מומחה לגניקולוגיה יעקב ברנשטיין

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »