תדרים לריפוי

תדרים לריפוי הם כלי ברפואה האלטרנטיבית ועל אף היותו כלי יעיל ואפקטיבי הוא עדיין לא מקבל את ההכרה המלאה. תדרים לריפוי זה תחום שאנחנו מכירים כבר ממחקר הרפואה העתיקה המגיעה אלינו מהמזרח. ברפואה סינית כמו גם ברפואה הודית נעזרו בכלי הזה והוא מופיע, במידה מסוימת, לעיתים בסיום שיעורים של יוגה או טאי צ'י, יש מי שמכירים את הקול שיוצא מקערה המיועדת לשם כך, בתוך תהליך של תרגול מדיטציה. 

הרעיון שעומד מאחורי התחום הזה הוא שאנחנו, בני האדם, כולנו מורכבים בין היתר מגלים חשמליים ומופעלים על ידי תדרים שונים. ההנחה היא שכאשר אדם סובל ממחלה כזו או אחרת, כאשר החולה לא מרגיש בטוב, הסיבה לקושי נובעת מתופעה של חוסר איזון. המטרה של טכניקת הטיפול הזו היא לאזן את הגוף על ידי שימוש בתדרים מדויקים שיאפשרו לאנרגיה חדשה לצמוח בגוף ולטפל בו באופן טבעי.

הרבה פעמים ההמלצה היא לשלב את הטיפול עם פעולות נוספות

רפואת תדרים היא כאמור טכניקה הכוללת שימוש בתדרי קול כדי לשפר את הבריאות והרווחה שלך. צורת רפואה זו שימשה במשך מאות שנים על ידי תרבויות רבות ברחבי העולם והוכח שלגלי קול יש השפעה על התאים שלנו שיכולה לעזור לנו עם מחלות שונות כמו אסטמה, לחץ דם גבוה, מיגרנות, דיכאון או נדודי שינה ויישום טכניקות של רפואת תדרים בחייך יכולה לעזור לך להשיג בריאות ואיכות חיים טובים יותר ולכן ההמלצה היא לשלב את הטיפול עם פעולות נוספות.

אנו ממליצים לשלב אותו עם פעולולת נוספות משום שאנחנו מאמינים כי גוף האדם הוא ישות אחת הוליסטית, ההמלצה תהיה תמיד לשלב טכניקות נוספות לריפוי עצמי לאורך התהליך הטיפולי. בין היתר אכילה מאוזנת, קיום של אורח חיים ספורטיבי וכן הלאה. אתם גם תראו כי לאורך תהליך הטיפול הגוף בעצמו יבקש את כל אותם דברים שיגרמו לו להרגיש טוב. ככל שיש יותר אנרגיה בגוף המטופל יכול להקשיב לעצמו בצורה טובה יותר וכך להגיע לבחירות המתאימות לו ולמצבו הבריאותי. 

את התהליך נכון לעבור לצד גורם רפואי שיתן את המענה המלא

אנחנו כמובן לא מעודדים להפסיק טיפול שניתן למי שפונה לרפואה מערבית בשל בעיה זו או אחרת. אנחנו אף אומרים ביתר שאת כי גם את הטיפול של תדרים מרפאים נכון לעבור על ידי מי שיכול לתת לכם את המענה המקצועי הטוב ביותר לאחר בחינה מעמיקה של המצב הרפואי של המטופל.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

כרית עיסוי שיאצו

כרית עיסוי שיאצו היא מכשיר רפואי נייד שיכול לספק עיסוי טיפולי לגוף המשתמש. היא ידועה גם בתור כרית טיפול שיאצו והיא מעוצבת עם אזור טיפול

קרא עוד »

עצירות

עצירות היא בעיה שכיחה המשפיעה על מיליוני אנשים. זהו מצב בו הגוף אינו יכול להזיז את הפסולת שלו ביעילות והוא גורם לאי נוחות, כאבים, נפיחות

קרא עוד »