מתנות לעובדים: איך אפשר לפנק את העובדים במקום העבודה?

להזמין פלטת פירות

אם אתם הבעלים של עסק או מנהלים קבוצה של עובדים בעסק של אדם אחר, אתם בוודאי יודעים כמה חשובה השמירה של המורל שלהם ועד כמה היא חיונית להצלחת העסק ולשגרת עבודה יומית תקינה ונעימה. בדיוק בשביל שווה מאד לדאוג להם לתנאים טובים, לצ'פר אותם עם בונוסים כשאפשר, להיות קשובים אליהם ולצרכים שלהם ובאופן כללי לדאוג לרווחתם. בנוסף, חשוב מאד אחת לכמה זמן לעשות מחווה שתראה להם כמה שאתם דואגים להם וחושבים עליהם ודרך מצוינת לעשות אותה היא עם פינוקים אקראיים שעושים טוב על הלב. הנה כמה רעיונות שעשויים להתאים לכם.

הפתעה מתוקה ומרעננת

בין אם מדובר בעובד אחד שחוגג אירוע כלשהו, בתקופת החגים בה נהוג להביא מתנות או סתם בתקופה מאתגרת ולחוצה יותר בה אתם רוצים להביע את הערכתם לעובדים ולמסירות שלהם, פירות מתוקים תמיד יעשו עבודה מעולה. בגלל שהיום ניתן להזמין פלטת פירות לכל מקום, אין ספק כי מדובר בפתרון המושלם ואתם יכולים להזמין מגשים גדולים לכולם במשרד, לפנק עובד שנולד לו ילד או שחוגג יומולדת ובעצם להשתמש בזה איך שמתאים לכם.

ימי גיבוש

אם יש דבר אחד שיכול לפגוע בחברות וארגונים, הוא נפילה לשגרה למונוטוניות שהיא עלולה ליצור. עובדים שמרגישים שהימים שלהם נראים אותו דבר ושהקשרים עם העמיתים לעבודה הגיעו לכדי מיצוי יביאו הרבה פחות מעצמם ולרוב אפילו יבקשו לעזוב לאחר תקופה מסוימת. היתרון של ימי גיבוש הוא שהם נותנים לעובדים את האפשרות ליצור אינטראקציה חברית שלא סובבת סביב העבודה והמשימות וזה דבר מה שבהחלט יכול להעלות את המוטיבציה להמשך העבודה.

קיצור ימים ושעות עבודה מדי פעם

כמעט כל מקום עבודה דורש מהעובדים להישאר לזמן ארוך יותר ולתת כמה שיותר. מנגד, כמעט ואין מקום עבודה בו המנהלים פשוט משחררים את העובדים באמצע היום. מי שייתן לעובדים אחת לכמה זמן את הפריבילגיה הזו, עתיד להיווכח כי זה מעלה את המורל בקרב העובדים.

זכרו, לא משנה איך, הקפידו תמיד לפנק את העובדים שלכם ולדאוג שהם יהיו מרוצים!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »