גבפדיה – אנציקלופדיה לכאבי גב

בזמן כאבי גב, השינה יכולה להיות גרועה ולא נוחה. זה יכול להיות מעגל קסמים מכיוון שכשאתם לא ישנים מספיק, כאב הגב שלכם עלול להרגיש גרוע יותר. גבפדיה אינצקלופדיה לכאבי גב, תעשה לכם סדר בכל מה שקשור לכאבי הגב שלכם.

גבפדיה – אנציקלופדיה לכאבי גב

תנוחת שינה לקויה, יכולה גם להחמיר את כאבי הגב. נסו לשכב על הצד. הניחו כרית בין הברכיים כדי לשמור על עמוד השדרה במצב ניטרלי והקלו את העומס על הגב. אם אתם צריכים לישון על הגב, החליקו כרית מתחת לברכיים. הקפידו לישון על מזרון יציב בנוחות מרבית.

יציבות טובה

סבתא צדקה! התכווצות זה רע בשבילכם. ויציבות לקויה, יכולה להחמיר את כאבי הגב, במיוחד אם אתם יושבים לאורך זמן. אל תרדו מעל המקלדת בזמן שאתם על המחשב. שבו זקוף, עם הכתפיים רפויות כאשר גופכם נתמך על גב הכיסא. 

נסה לשים כרית או מגבת מגולגלת בין הגב התחתון למושב שלכם. שמרו את הרגליים שטוחות על הרצפה.

תרופות מהחנות

ישנם שני סוגים של משככי כאבים ללא מרשם המסייעים לעתים לכאבי גב: תרופות נוגדות דלקת רצויות מאוד אך לא סטרואידליות (NSAIDs) ואצטמינופן. לשניהם יש כמה תופעות לוואי, וייתכן שחלק מהאנשים לא יוכלו לקחת אותם. 

שוחחו עם הרופא שלכם לפני נטילת משככי כאבים. אל תצפו שתרופות לבדן יפתרו את בעיית הכאב שלכם. מחקרים מראים שכנראה תזדקקו ליותר מסוג אחד של טיפול.

משככי כאבים במרשם

אנשים מסוימים עשויים להזדקק לתרופות NSAIDs בעלות מרשם או תרופות אופיואידים כדי שיסייעו להם בכאב. חשוב לדבר עם הרופא או הרוקח אם אתם נוטלים תרופות אחרות – כולל תרופות ללא מרשם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »