קורס עזרה ראשונה בראשון לציון

קורס עזרה ראשונה בראשון לציון

הצלת חיים היא אינה עניין של מה בכך. מדובר על פעולה מהותית וחשובה במיוחד שיכולה לשנות חיים של משפחה שלמה. זוהי הסיבה מדוע קורס עזרה ראשונה בראשון לציון הוא קורס הכרחי עבור כל אחד, בין אם מדובר על אדם פרטי, בעלי עסק, מורים וגננות, הורים ואף בני נוער. 

מטרת הקורס היא להעניק לאנשים את הידע והכלים להגשת עזרה ראשונה במקרים מסכני חיים כמו התקף לב, חנק, חבלה חמורה, טביעה ועוד. ניתן לבחור בין סוגים שונים של קורסי עזרה ראשונה כאשר הקורס הבסיסי ביותר מועבר בהיקף של 4 שעות, והקורס המקיף ביותר המורכב מלפחות 88 שעות לימוד.

אילו נושאים לומדים בקורס?

כאמור, קורסי עזרה ראשונה משתנים על פי היקף השעות ולכן נושאי הלימוד משתנים בהתאם. לדוגמה קורס בסיסי הנמשך כארבע שעות לימוד כולל בתוכו את כלים וידע תמציתי למתן עזרה ראשונה בשטח, לדוגמה כיצד מבצעים החייאה בתינוק או מבוגר, כיצד לזהות אירוע מוחי והתקף לב ובאופן כללי איך ניתן להגיש עזרה עד להגעת החובשים וכוחות ההצלה.

לעומת זאת, קורס מקיף וארוך יותר הנמשך מעל 20 שעות לימוד מאפשר לתלמידים לרכוש מיומנויות מורכבות נוסף על נושאי הלימוד הבסיסיים, כמו לדוגמה מצבי טראומה, חבלות ראש, הרעלות ועוד.

למי הקורס מתאים?

קורס עזרה ראשונה בסיסי באתר https://www.malar.co.il מיועד לבעלי עסק פרטי המעניקים שירות לאנשים פרטיים, מטפלים סיעודיים פרטים או במסגרת בתי אבות, הורים לילדים קטנים וכלל לכל אדם המעוניין להעניק עזרה ראשונה בשטח ולהציל חיים. 

הקורסים הארוכים יותר מיועדים בעיקר לאוכלוסייה הנמצאת במגע יומיומי עם אנשים העלולים להיקלע למצבי חירום כמו מדריכי ספורט, מורים ועובדי הוראה, מטפלים וגם אנשים הנמצאים רוב שעות היום בשטחי מים כמו סקיפרים, מצילים ונהגי יאכטות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך