טיפול ב-EMDR – מה זה? 

EMDR  היא טכניקה שפותחה על ידי הפסיכיאטרית האמריקאית ד"ר אליזבת קובלר-רוס כדי לעזור לאנשים להתמודד עם ההשפעה הרגשית של הטראומה שלהם. המטפל משתמש ב-EMDR כדי ליצור סביבה בטוחה עבור אנשים לדבר על החוויות שלהם, לעזור להם לעבד רגשות ולהחלים מהטראומה.

הרבה אנשים שמעו על טיפול ב-EMDR וכיצד הוא יכול לעזור להם בהחלמה. הטיפול יעיל מאוד למגוון בעיות והוא נמצא בשימוש כבר זמן רב. אבל הבעיה עם EMDR היא שזה לא קל להבנה. זה דורש הרבה הבנה וסבלנות.

EMDR  הוא ראשי תיבות של Eye Movement Desensitization and Reprocessing. זוהי צורה של פסיכותרפיה המסייעת בהפחתת מתח וחרדה, כמו גם עוזרת לנפש להיות גמישה יותר.

זיכרון רגשי הוא היכולת להיזכר ולהשמיע מחדש את התוכן הרגשי של חווית עבר. הדרך בה אנו מגיבים לגירויים מעוררת את הרגשות שלנו. טיפול ב-EMDR משמש כבר עשרות שנים כטיפול ב-PTSD, חרדה, דיכאון ודיסוציאציה.

מתי נשתמש בטיפול EMDR? 

טיפול EMDR הוא טיפול פסיכולוגי המסייע לאנשים להתמודד עם זיכרונות ורגשות טראומטיים. זהו טיפול יעיל לסוגים רבים של בעיות נפשיות. יש מעט מחקרים על יעילות הטיפול ב-EMDR מבחינת קופירייטינג.

EMDR  הוא טיפול פופולרי מאוד המשמש כדי לעזור לאנשים שחוו טראומה ו/או חווים אותה כעת. זה ידוע גם כטיפול ב-Eye Movement Desensitization and Reprocessing (EMDR). EMDR משתמש בתנועות עיניים כדי לטפל בסימפטומים של טראומה ו-PTSD, תוך תכנות מחדש של המוח עם רגשות חיוביים כמו אהבה, ביטחון, אמון וקבלה.

הטיפול בהפרעות נפשיות אלקטרוניות (EMDR) הוא סוג של פסיכותרפיה המסייעת למטופלים לזהות ולעבד זיכרונות, רגשות ומחשבות. הוא נמצא בשימוש במספר מדינות בעולם. 

השימוש ב-EMDR הוא טיפול ידוע המשמש מטפלים כדי לסייע למטופלים עם תסמיני PTSD. זה ידוע גם בשם Eye Movement Desensitization and Reprocessing (EMDR) או בקיצור Eye Movement Desensitization and Reprocessing (EMDR). מידע נוסף באתר https://www.yoavarielevy.co.il/

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

כרית עיסוי שיאצו

כרית עיסוי שיאצו היא מכשיר רפואי נייד שיכול לספק עיסוי טיפולי לגוף המשתמש. היא ידועה גם בתור כרית טיפול שיאצו והיא מעוצבת עם אזור טיפול

קרא עוד »

עצירות

עצירות היא בעיה שכיחה המשפיעה על מיליוני אנשים. זהו מצב בו הגוף אינו יכול להזיז את הפסולת שלו ביעילות והוא גורם לאי נוחות, כאבים, נפיחות

קרא עוד »