הדברת נמלי אש

נמלת אש מקומית, מורכבת מארבעה תת-מינים עיקריים: נמלת אש מקומית דרומית, נמלת אש טרופית, נמלת אש מדברית ונמלת אש קטנה. איך תוכלו להתמודד עם נמלת אש בצורה יעילה ומבלי שהיא תחזור לביתכם לאחר כמה שבועות?

הדברת נמלי אש

מחפשים את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הדברת נמלי אש, אנחנו מזמינים אתכם להכיר את האופן שבו תוכלו לעשות זאת בצורה היעילה ביותר; הדברה מקצועית למיגור נמלי האש. נמלי אש יכולות לעשות בלאגן גדול בבית. ולכן, צריך להתמודד איתן בצורה מקצועית.

איך נראות נמלים אש?

נמלים אש נראות כמו הנמלים האחרות שאתם מוצאים בבית או בגינה שלכם. מה שמייחד אותם, הוא צבעם האדום עד השחור הבוהק והאנטנות שלהם, שיש להן 10 מקטעים ברורים – תשעה מתרחשים לאחר העיקול הראשון (המרפק).

טיפ מקצוען: מכיוון שלא כל נמלות האש אדומות ולא כל הנמלים האדומות הן נמלות אש (בנוסף, מאפיינים מזהים רבים קטנים מכדי לראות בעין בלתי מזוינת), אולי כדאי לאסוף כמה בצנצנת ולקחת אותם לחנות מדביר מקצועי לזיהוי נכון.

זה יעזור לכם להבין אילו כלים אתם צריכים כדי להתמודד עם נמלי האש בצורה קלה ונכונה. יש מדבירים שיודעים בדיוק את התרסיס המתאים להתמודדות עם נמלים מכל הסוגים וזה הזמן שלכם להתייעץ איתם על כך.

איך משיגים נמלים אש?

נמלי אש, נמצאות באקלים חם וטרופי. הם זקוקים למים כדי לשרוד, ולכן בתים עם בריכות, צינורות דולפים ובעיות רטיבות רגישים יותר להידבקות.

הם גם אוהבים לאכול. נמלי אש נמשכות למזונות שומניים ושמנוניים, חרקים וזרעים אחרים, כמו גם מזון לכלבים וחתולים. זה אומר שתצטרכו לכסות את כל המזון שלכם בצורה גורפת לשמירה מרבית.

>אנשים חיפשו הדברה במרכז

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »