תביעת רופא שיניים

תביעה נגד רופא שיניים

אדם שמגיע לרופא שיניים לצורך טיפולים משמרים או טיפולים בהיקפים רחבים יותר כמו ביצוע שתלים סומך עליו כיוון שקיבל עליו המלצות. כל רופא אמור למלא את תפקידו באופן מקצועי ואחראי, אך יש גם מקרים שבמהלך הטיפול נוצרים כשלים והתוצאות העגומות גורמות למפח נפש משמעותי לכל מטופל.

תביעת רופא שיניים

כאשר הלקוח מבין כי הפעולות שבוצעו על ידי רופא השיניים הן רשלנות רפואית לאור העובדות בשטח כמו פגיעה בסינוסים, נזק לחניכיים, נשירה של שיניים או כל נזק אחר, הוא מחליט להגיש תביעה נגד רופא שיניים. המטרה של תביעה זו היא שהלקוח יקבל פיצוי כספי הולם לאור הנזק הנגרם לשיניו ולאור עוגמת הנפש.

מכיוון שהטיפול היה כושל לאור חוסר המקצועיות של רופא זה, על הלקוח לעבור את כל הסאגה מחדש ולבצע טיפולי שיניים אצל רופא שיניים מומחה שצריך גם לתקן את הנזקים וגם לבצע את הפעולות הדנטליות שרופא השיניים הראשון היה אמור לבצע מלכתחילה.

היערכות להגשת תביעה כספית

בשלב ראשון מגיש הלקוח לעורך הדין את כל המסמכים והמידע כדי לבנות אם כן יש כן מקרה של רשלנות רפואית. אם המסקנה היא חיובית, מכין עורך דין אורן הדר שהוא מומחה בתחום זה של רשלנות רפואית ובמיוחד בכל מה שקשור לכשלים דנטליים תביעת רופא שיניים.

הגשת התביעה וכל ההתנהלות מול הרופא ומול חברת הביטוח שמכרה לרופא זה פוליסת אחריות מקצועית אינה עניין של בכך. מדובר בתהליך שאורך חודשים ואף שנים עד שהוא מסתיים. אם ההוכחות הן ללא עוררין, ברוב המקרים השופט יפסוק כי יש לשלם ללקוח פיצוי כספי בשיעור גבוה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »