חתך באצבעות

חתך באצבעות הוא פציעה שכיחה הדורשת טיפול לעיתים קרובות. זה עשוי להיות מינורי, כגון שריטה קטנה או ניקוב, או שזה עלול להיות חמור יותר ודורש תפרים.

חתך באצבע יכול להזדהם במהירות ולגרום לתחושת כאב ונפיחות. אם זה לא מתרפא כראוי, ייתכן שתזדקק לטיפול רפואי נוסף, כך גם כאשר אנו מדברים על שבר בכף היד.

ישנן מספר דרכים לטפל בחתכים קלים באצבעותיך. אתה יכול להשתמש במשחה אנטיביוטית ללא מרשם כמו Neosporin עבור חתכים קטנים או תחבושות עבור גדולים יותר. אתה יכול גם להשרות את היד שלך במים חמים עם כמה טיפות מי חמצן כדי לעזור לנקות לכלוך או פסולת שאולי חדרו לפצע.

כיצד לעצור דימום ולמנוע זיהום

  • שטפו את הידיים במים וסבון לפני שתנסו לעצור את הדימום.
  • הפעל לחץ עם מטלית נקייה או תחבושת, כפי שהוסבר לעיל.

ממה נגרם חתך באצבעות

חתך באצבע הוא פצע שעלול להיגרם מחפץ חד, כמו סכין. חתך באצבע יכול להיות כואב, אבל זה לא מסוכן לחיים. זה לא דורש שום טיפול רפואי, אבל זה יהיה צורך להיות חבוש ולנקות. חלק מהחתכים יחלימו מעצמם, בעוד שאחרים עשויים לדרוש תפרים.

גוף האדם הוא מערכת מורכבת שניתן לשבש אותה בקלות אפילו על ידי חתכים קטנים. גוף האדם קשור גם יחד עם שאר העולם. אם נחתוך את האצבע שלנו, זה עלול להוביל לזיהום בחלקים אחרים בגופנו ואפילו למוות.

חלק זה דן כיצד בני אדם נוטים יותר לפציעה ממכונות בשל טבעם המורכב והקשורות ההדדית שלהם עם העולם.

הקדמה זו מדברת על האופן שבו בני אדם נוטים יותר לפציעה ממכונות בשל המורכבות והקשורות ההדדית שלהם עם העולם, כמו גם מדוע זה כל כך חשוב עבורנו במונחים של בריאות ובטיחות.

>אנשים חיפשו גם מידע על הזרקה של אורטוקין לבסיס האגודל

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

כרית עיסוי שיאצו

כרית עיסוי שיאצו היא מכשיר רפואי נייד שיכול לספק עיסוי טיפולי לגוף המשתמש. היא ידועה גם בתור כרית טיפול שיאצו והיא מעוצבת עם אזור טיפול

קרא עוד »

עצירות

עצירות היא בעיה שכיחה המשפיעה על מיליוני אנשים. זהו מצב בו הגוף אינו יכול להזיז את הפסולת שלו ביעילות והוא גורם לאי נוחות, כאבים, נפיחות

קרא עוד »