ייעוץ זוגי בראשון לציון

מצוקה מתמשכת ביחסים בין בני זוג, מזיקה לרווחה הנפשית של כל אחד מבני הזוג ולרווחתו הפיזית ובנוסף, עלולה להשפיע לרעה על הילדים. ייעוץ זוגי בימינו הוא לא המלצה אלה חובה לכל זוג שרוצה להציל את המערכת הזוגית שלו.

ייעוץ זוגי בראשון לציון

קונפליקט קשה בין בני זוג, יכול להוביל לדברים שלעיתים נאמרים ופוגעים בנו בלב. המרחק הרגשי ההולך וגובר, עלול לגרום לנו להרגיש כאילו אנחנו תקועים על סירה באמצע אוקיינוס ​​- נואשים לחיבור, בטיחות וביטחון. 

חוסר המחויבות והאמון, מנציחים אינטראקציות רעילות שדוחפות אותנו רחוק יותר אחד מהשני, במקום לבנות גשר חזרה אחד לשני. למרבה המזל, ייעוץ זוגי בראשון לציון מבוסס אמפירי, הוכיח שייעוץ זוגי יכול ליצור שינוי חיובי עבור 70% מהזוגות.

סימנים לכך שאתם חייבים ייעוץ זוגי

ישנם סימנים המעידים על כך שאתה ובת הזוג הרומנטי שלך יכולים להפיק תועלת מייעוץ זוגי. אלו כוללים: 

  • הסלמת קונפליקטים והרגלי תקשורת מגעילים
  • ריחוק רגשי ובדידות
  • בעיות אמון ומחויבות, כגון קושי להסתמך על בן/בת זוג
  • חוסר ביטחון שמתבסס בתחושות של ערך עצמי נמוך ופחדים מנטישה
  • תחושת חוסר תמיכה ודחיה רגשית או קושי להיפתח רגשית

מתי כדאי להמשיך בטיפול זוגי

40% – 50% מכלל הזוגות בנישואים הראשונים מסיימים את דרכם בגירושים. ולנישואים שניים יש אחוז גבוה עוד יותר של גירושין, הנעים בין 60 – 65%. יתרה מזאת, זוגות מסוימים בוחרים להישאר נשואים בשותפות אומללה, בין היתר בגלל סיבות כלכליות, ילדים או בושה של כישלון. 

ישנן ראיות טובות המצביעות על כך שעם עזרה של ייעוץ זוגי והנכונות של שני בני הזוג, נישואים רבים – שהיו עלולים להסתיים בגירושים – יכולים להפוך לבריאים, תוססים ואיכותיים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »