נמאס לכם מצבע העיניים שלכם? – עדשות מגע צבעוניות הן התשובה

עדשות מגע צבעוניות

רבים מכירים עדשות מגע כאביזר אשר מחליף משקפי ראיה בקרב אנשים הסובלים מבעיות ראיה שונות ומגוונות. השימוש בעדשות מגע מאפשר לאותם אנשים אשר בוחרים בכך לתקן את הראיה על ידי עדשה המולבשת ישירות על הקרנית ומתקנת את בעיית הראיה הספציפית שיש לאדם בין אם מדובר על בעיה של מרחק, קרוב ואפילו צילינדר. יש עדשות מגע רכות ויש עדשות מגע קשות, יש עדשות מגע יומיות, עדשות דו שבועיות וחודשיות ויש אפילו עדשות מגע צבעוניות.

מה זה עדשות מגע צבעוניות?

עדשות מגע צבעוניות הן עדשות מגע בעלות גוון מסוים שכאשר מכניסים אותן לעין הן מסתירות את צבע העיניים המקורי והצבע הנראה זה צבע העדשות עצמן. יש עדשות בצבעים שונים כמו עדשות בצבע כחול, טורקיז, ירוק או אפור ואפילו גוון שקד או דבש. יש עדשות חודשיות או יומיות ויש אפילו עדשות מגע צבעוניות המגיעות עם תיקון אופטי במידה והאדם זקוק לכך ואפילו לאנשים הזקוקים לתיקון ראיה של צילינדר.

למה כדאי להשתמש בעדשות מגע צבעוניות?

שימוש בעדשות מגע צבעוניות יכול לתת מענה למגוון מצבים למשל במידה ורוצים לשנות את צבע העיניים בין אם באופן חד פעמי כמו לטובת תחפושת בפורים או בין אם ביום יום, למשל אדם בעל עיניים חומות שמאוד רוצה עיניים כחולות יוכל לעשות זאת על ידי הרכבה של עדשות מגע בצבע כחול, ירוק או טורקיז. כמו כן, זה משהו שימושי בקרב שחקנים לטובת תפקיד בסרט, סדרת טלוויזיה או הצגת תיאטרון. בנוסף יש אנשים אשר סובלים מבעיה רפואית כלשהי אשר גורמת לשינוי בצורת האישון, את התיקון לכך הם עושים בעזרת שימוש בעדשות מגע צבעוניות בצבע העין שלהם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »