דיקור סיני – מדוע זה יכול לעזור לנו

דיקור סיני

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים, גברים ונשים, אשר פונים לטיפולים אלטרנטיביים, כאלה שנחשבים לא קונבנציונאליים. מדובר בטיפולים אשר היו מוכרים עד לפני שנים מעטות במה שמכונה "רפואה מערבית". הסיבה לגידול במספר אנשים שפונים לסוג כזה של טיפולים, נובע בין היתר, מזה שמדובר על טיפולים שאינם כרוכים בפעולות פולשניות, אינם כרוכים בשימוש בכדורים או תרופות אחרות, וכן הם משלבים בין הגוף לנפש. 

דוגמא טובה לטיפול שכזה, שנחשב גם מאוד פופולארי, הוא דיקור סיני. מדובר על טיפול שניתן להשתמש בו באזורים שונים בגוף, במקרים של כאבים ומחלות, כאשר הרעיון הוא שבאמצעות המחטים הדקים, אפשר לשחרר אנרגיות ולחצים אשר מונעים מהגוף להחלים. 

דיקור סיני הוא טיפול מאוד נפוץ, גם בגלל שהוא יכול להתבצע במקרים רבים ומגוונים, לא מדובר על טיפול שמיועד לבעיה ספציפית אלא אפשר להשתמש בו, בין אם חשים כאב פיזי או כאב פנימי, וכן, לא מדובר בטיפול כואב ובוודאי לא טיפול שיש לו השפעות ותופעות לוואי. צריך להדגיש, ישנם מטופלים שעוברים דיקור סיני גם בלי קשר לשאלה אם הם מתמודדים עם כאב כזה או אחר, בשביל לשחרר לחצים נפשיים, חרדות או תחושות אחרות. 

מה חשוב לדעת על טיפול בדיקור

בדומה לטיפולים רבים אחרים, גם מטפלים בדיקור חייבים ללמוד את התחום. לא כל אחד יכול להיות מטפל ולבחור נקודות דיקור למשל, לא כל אחד יכול לעסוק בכך. זה חשוב, מאחר ויש לא מעט מקרים, בהם אנשים מחליטים להציע טיפולים, בלי קשר לשאלה האם הם יודעים, האם הם למדו ויש להם את ההכשרה הנדרשת לכך. 

על כן, אם אתם מחפשים מטפל בדיקור, עליכם לפנות אך ורק לאנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

בלט דיסק צווארי

הדיסק הצווארי הוא מבנה רקמה רכה המכסה את העצבים וכלי הדם בצוואר. הוא מורכב משכבה חיצונית הנקראת anulus fibrosus, המקיפה את העצבים וכלי הדם, ושכבה

קרא עוד »

כאבי גב עליון

הגב העליון הוא אזור רגיש מאוד שעלול להיפצע אם לא מטפלים בו. זה יכול להיות כואב לשבת פרקי זמן ארוכים וזה יכול גם לגרום לכאבי

קרא עוד »