משאבת הנקה – מה החשיבות שלה?

משאבת הנקה

ישנם פריטים מסוימים, אשר בזמן אמת כאשר מייצרים אותם לא מבינים את המשמעות ההיסטורית שלהם. רק כעבור שנים אפשר להבין עד כמה הם משמעותיים, ואיזה שינוי חברתי או אחר הם ייצרו עבור כלל העולם או עבור קבוצה מסוימת. 

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות במקרה של משאבת הנקה. מדובר על פריט שכל אישה אשר יולדת רוכשת ומחזיקה בבית. המשאבה מאפשרת לה לשאוב חלב על מנת שתוכל לספק מזון לתינוק בכל עת. על פניו, זה נשמע דבר מאוד בנאלי והגיוני, אך אם בוחנים אותו לעומק, אז יש לו משמעות רבה יותר. 

משאבת הנקה למעשה מאפשרת לנשים, לחזור לעבוד אחרי הלידה, מבלי שהן יצטרכו לשאול את עצמן, כיצד הן יאכילו את התינוק שלהן. יתרה מזו, המשאבה גם מאפשרת להן לעזור לתינוק להיגמל מיניקה. מאחר ובמקום שהוא ירצה לינוק מהן, הוא יכול לקבל חלב אם דרך בקבוק, בעזרת החלב שנשאב על ידי האם קודם לכן. 

מה המשמעות של משאבות הנקה

בעבר, מעבר לכך שנשים רבות היו נשארות בבית אחרי הלידה, הרי שהיה קיים קושי מעשי מצידן לחזור לעבוד, מאחר והתינוק היה זקוק למזון, קרי חלב אם, ולא היתה שום דרך לספק לו אותו, אלא באמצעות יניקה. 

משאבת הנקה כמו באתר https://ucare.co.il חוסכת את הצורך של האם להישאר בבית. היא יכולה לשאוב כמות מסוימת, לשמור את הבקבוקים עם החלב במקרר, במקפיא, ובשעת הצורך, אבא, סבא או סבתא, מטפלת או כל גורם אחר שנמצא עם התינוק כשהאם בעבודה, יכולים לתת לו את הבקבוק, וכך הוא מקבל את המזון, מבלי שהאם צריכה להיות במקום. זה זמין עבורו וכן זה מאפשר לאם לחזור אל שגרת חייה. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

פחד מטיסה

חרדת טיסה היא בעיה נפוצה עבור רוב האנשים. זה לא רק בעיה עבור קשישים, אלא גם עבור צעירים ואפילו ילדים. הסיבה מאחורי הפחד הזה היא

קרא עוד »

מה זה גניקומסטיה?

גינקומסטיה היא מצב שבו רקמת השד גדלה מעבר לדופן החזה. זה יכול להיות תוצאה של שינויים הורמונליים, כמו אלה שנגרמו מהריון או גיל המעבר, או

קרא עוד »