הקטנת חזה לגבר – החזה גדל? יש מה לעשות

הקטנת חזה לגבר

ישנם גברים אשר מצמיחים חזה נשי. מדובר על תופעה שעלולה להסב עוגמת נפש רשה לגבר הסובל ממנה וכן, לפגוע לו בגבריות, בדימוי העצמי ובביטחון העצמי שלו. לעיתים חזה בקרב גברים יכול לגרום לגבר הסובל ממנו גם מבעיות חברתיות. נפח החזה הגברי מורכב מרקמת שד או שומן. לעיתים מדובר בשניהם גם יחד. לעיתים היווצרות חזה נשי אצל גבר היא תופעה שתחלוף מעצמה ולעיתים התופעה לא תחלוף ואם האדם יחליט, הוא יוכל לעבור ניתוח פלסטי.

באיזה גיל ניתן לבצע הקטנת חזה לגבר?

ניתוח הקטנת חזה לגבר הוא ניתוח שניתן לבצע החל מגיל 16. לא כל בן נוער הניגש לבצע את הניתוח המדובר אכן יעבור אותו מכיוון שלא פעם ההערכה היא שמדובר בתופעה שתחלוף מעצמה ועל כן, הנער יידרש לעבור ראשית כל בדיקה או הערכה אנדוקרינולוגית. לקראת הניתוח יש לבצע בדיקה גופנית כללית, בדיקות הורמונליות ובדיקות דם. ההחלטה על צורך הניתוח תתבצע בהתאם להחלטת הרופא ובהתאם לנתונים הפיזיים של המנותח. יתכן מאוד שיוחלט על ביצוע הניתוח באמצעות שאיבת ששומן מהאזור של השד שבו ממוקם עודף רקמת שומן או בשיטה אחרת בהתאם להחלטת הרופא המטפל כאמור. לגברים בוגרים הניתוח קל יותר מכיוון שאצלם חזה גברי נוצר כתוצאה מעודפי שומן ועל כן מרבית הניתוחים שלהם מתבצעים באמצעות שאיבת שומן.

מה קורה לאחר הניתוח?

לאחר הניתוח יתכן שהמנותח יסבול מכאבים קלים עד בינוניים. זמן ההחלמה אורך עד 10 ימים אשר במהלכם יתכן שהמטופל יסבול מתופעות לוואי שונות. על כל דבר חריג יש לפנות לרופא המטפל על מנת להיוועץ בו. תוצאות יבואו לידי ביטוי כבר אחרי שבועיים והמנותח ירגיש טוב יותר וישוב לשגרת חייו. אף גבר לא צריך להשלים עם חזה נשי. כל גבר הסובל מהתופעה יכול לבחור לעבור ניתוח פלסטי על ידי מנתח מקצועי ומנוסה בתחום, לצורך הסרת החזה וקבלת מראה גברי יותר וטוב יותר. כמובן שיש לבחור במנתח מומלץ, אשר יסב לכם את התוצאות הטובות ביותר בסוף הניתוח ויבצע אוו בצורה בטוחה ומקצועית.

קראו גם על: ניתוח פלסטי באוזניים

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גל דורי

גל דורי

עוד מגיל צעיר גל אהב לפרק דברים ולהתעניין בטכנולוגיה, כיום הוא גם כותב על זה.

אולי יעניין אותך

נעלי כלה

נעלי כלה הן סוג מיוחד של הנעלה. הן מיוצרות לכלה עבור טקס החתונה. הכלה נועלת אותם במשך כל היום. על הכלה לבחור נעליים שגם ייראו

קרא עוד »

אירוח קיבוצי בצפון

בקתות עץ מציעות הרבה יתרונות. לעתים קרובות הם זולים יותר מאשר מקומות לינה רגילים בבתי מלון ואתם לא צריכים לדאוג לגבי מצעים או מגבות. אבל

קרא עוד »